Телевипуски

Переможець "Євробачення 2015" Монс Зермерльов згадав, як приховував свої емоції, оголошуючи перемогу Джамали

Монс Зелмерльов

Співак зізнався, що був дуже шасливий за Джамалу

-Монсе, раді вітати вас у Києві! Не очікували вас тут зустріти, приїхали підтримати шведську команду?

-Якщо чесно, я просто не можу залишатися осторонь Євробачення! Цього року я коментую конкурс для шведського телебачення. До речі, я вже вдруге в Києві – вперше приїздив на футбольні матчі ЄВРО-2012! І тоді чудово провів тут час!

-То ви, може, ще й жили разом зі шведськими фанатами в кемпінгу на Трухановому острові?

-Ні-ні, я жив тоді у готелі! Але атмосфера була чудова!

-Ви не лише талановитий співак, а ще й ведучий!Торік ви вели Євробачення у Стокгольмі. Що для вас було складнішим – змагатися на конкурсі чи стояти на сцені в ролі ведучого?

-Як співак я надзвичайно вимогливий до себе, тому вести виявилося простіше! Я це робив більшою мірою для розваги...

-Саме ви стояли на сцені поряд із Джамалою, коли вона перемогла торік! Що відчували в той момент, коли здійснювалися останні підрахунки голосів за Україну та Росію – Джамалу і Сергія Лазарєва? Вся Європа знає, яка ситуація між нашими країнами…

-Моє серце билося просто скажено, приблизно за три хвилини до фіналу я вже знав результат! Мені підказали режисери, що перемагає Україна… Але я не міг жодним чином видати себе виразом обличчя. Я був шокований, адже всі пророкували перемогу Австралії чи Росії… Стільки всього крутилося в моїй голові, але я був по-справжньому щасливий за Джамалу! Переглядаючи її номер вже потому, я справді розумію, чому вона перемогла.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000