Персонажі

Злата Огнєвіч зізналася, чому розлучилася з коханим

y_11

Зірка каже, що ще не готова до появи дітей

Злата днями завітала на Бал квітів.

-Зважаючи на те, що "Євробачення" для тебе - не порожнє слово, адже ти посіла третє призове місце, чи дивилася ти конкурс? Як вболівала за Джамалу?

-Саме така подія потрібна зараз Україні, щоб нас об'єднати, щоб було чим пишатися. Я пам'ятаю, коли стало розуміло, що Україна перемогла, хтось теж дивився в нашому будинку конкурс, я почулатакий писк на весь двір, крики "ура!" з вікон. Я дуже по-людськи зраділа.

-Не так давно ти заспівала кримськотатарською, це було в День пам'яті депортації кримських татар.

-Щороку в нашому місті Судак кримські татари збираися 18 травня, щоб вшанувати цю трагічну дату. В нас є місце, стела, де вони збираться щороку, тому для мене це не пусті слова. Я музикант, співачка, просто не могла оминути музику кримського півострову. В мене дуже багато друзів серед кримських татар, я навчалася у танцювальному колективі, де ми вчили східні танці.

-Щось знаєш кримськотатарською? Можеш сказати?

-Так! Це "Я вам усім бажаю добра". А ще - "Крим - це Україна". Коли ви хочете когось похвалити у східних народів, треба казати "Машалла", це така шана.

-В тебе нещодавно відбувся розрив з твоїм бойфрендом, відтепер твоє серце вільне.

-Так трапляється, що в житті настає точка відліку, яка розділяється на два шляхи. Такий момент настав. Це не тільки у його серці, це в моєму також, до цього логічно йшло. Може, тому, що я про це всім так щасливо розповідала. Про шастя, своє особисто, потрібно мовчати.

-Напевно, важко витримати хлопцю, чекати весь час артистку з гастролей.

-В сімейному житті обов'язково повинні бути діти, але я до цього не готова.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000