Персонажі

Злата Огнєвіч вперше прокоментувала, чому пішла з Верховної Ради, та розсекретила коханого

Злата Огнєвич

Співачка знову зосередиться виключно на музиці

zlata_mpeg4 zlata_mpeg4  


-Злато, вітаю тебе в нашій студії! Цього тижня ти приголомшила країну своєю заявою з трибуни Верховної Ради про складання депутатських повноважень. Що стало останньою краплею? Адже в наших інтерв'ю ти вже натякала на те, що не все виходить у сесійній залі.

-Над цим питанням я думала вже давно, особливо з того моменту, коли я почала працювати над своїм законопроектом стосовно авторського права, коли на мене вилили чашу незадоволення. Всі казали мені, що це замовний проект, що я хочу просунути якісь схеми. Боже мене збав від просування цих схем!

-А ти не думала довести свою роботу до кінця і потім піти? Адже зараз і глядачі, і люди, які за тебе голосували, можуть сказати: "Ти працювала рік, не довела до кінця жоден законопроект і пішла".

-Це нереально зробити. Бо найшла коса на камінь. Ті люди, які звикли заробляти на відкатах гроші, вони не дозволять мені зробити це самій.

-Коли ти йшла у Парламент, ти цього не розуміла? В тебе було враження, що всі все покинуть і почнуть слухати молоду співачку Злату Огнєвіч?

-Хоча б допомагати і прислухатися, що є ще духовний якийсь бік, не тільки гроші.

-Зараз ми тобі пропонуємо згадати, як рік тому ми тебе проводжали з українського шоу-бізнесу у велику політику. Пригадаємо ніч виборів у штабі Радикальної партії. Не пройшло і року, як ти теж склала свої депутатські повноваження. Немає відчуття, що ти програла цю боротьбу?

-Ні, немає, тому що на моєму боці правда.

-Але в тебе був достатньо бойовий настрій тоді. В ніч виборів ти казала: "Святослав Вакарчук і Руслана просто не змогли, я сильніше".

-Я сильніше і можу сказати, якщо порівнювати нашу роботу, я є співавтором сімох законопроектів. Деякі з них навіть пройшли. Те, що від мене потрібно було робити, я робила. І громадяни до мене зверталися, я на всі запити відповідала і робила щось для цього.

-Одразу після виборів ми спитали у твоєї колеги Руслани, що вона думає з приводу твого походу в Парламент. А ти не відчуваєш, що тебе використали? Тому що ти - "прикраса списку", як називають такі випадки. І тут, коли почався перерозподіл влади, коли потрібно було місце в Парламенті, ти просто звільнила місце для юриста Тетяни Юзькової, яку навіть називають колишньою дружиною лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

-Я не та людина, щоб для когось звільняти місце. Ніколи в житті я б на таке не пішла. І навіть якщо б був тиск в партії, я б цього не зробила з принципу. А прикрашати список - не найгірше, що може статися з людиною.

-Коли всі дізналися, що ти в списку Радикальної партії, тебе почали порівнювати з іншою співачкою-депутаткою, з Таїсією Повалій. Зараз у Таїсії Повалій немає ані співочої кар'єри в Україні, ані політичної, чи не думаєш про те, що цей твій похід в політику кинув тінь на твою кар'єру співачки? Що від політики важко відмитися?

-Я так не думаю. Я завжди виступала за країну, завжди була українським артистом. Всі мої концерти та пісні завжди направлені на українську ідею. Чому я повинна чогось боятися? Я нічого поганого не зробила.

-Нещодавно тебе сфотографували на вокзалі з хлопцем у віськовій формі, який сідав у потяг. Зараз ти можеш розповісти, хто він?

-Це моя близька людина, він як і багато хлопців, також бере участь в АТО. Але він не у військах, а доброволець, є головою одного з добровольчих об'єднань, вони також готують операції.

-Це твій бойфренд?

-Так, у нас з ним довгі стосунки, ми робили паузу. Ми разом півтора року.

-Тобто, ці стосунки почалися під час Майдану?

-Ні, вони почалися під час одного з моїх відпочинків. це було романтичне знайомство в Таїланді. Він не знав, що я співачка, артистка, йому сподобалася, і він мені як хлопець.

-І він українець, який жив в Таїланді?

-Так, жив там і працював.

-Як він поставився до твого походу в Верховну Раду, зважаючи на те, що він звичайний хлопець, який на війні?

-А я його дівчина, він мене кохає, він готовий пробачити все. Але каже, що, звичайно, їм гірко це все визнавати. На їхній крові ці люди зараз роблять свої справи.

-Дякую, що завітала до нас в студію.

-Дякую.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000