Персонажі

Злата Огневич зізналася, що розлучилася з бойфрендом

Злата Огневич

Проте співачка вже мріє про родину та дітей

злата_огнєвіч_mpeg4 злата_огнєвіч_mpeg4  

-Злато, сьогодні тобі довелося раніше за інших депутатів прийти в Парламент, тому що ваша фракція блокувала трибуну. Це вже звично стояти на трибуні, блокувати? Сидіти в кріслі спікера, або віце-спікера?

-Невеличка ремарка: підсиджувати нікого на цих кріслах я не збираюся і для мене це морально складно. Тому що коли блокується трибуна або президіум, існує можливість бійки, і це не жіноча справа. Але так як ми - одна фракція, маємо лідера, який каже, що треба робити. І ми його підтримуємо. Я завжди хвилююся, щоб не бути втягнутою в бійку, тому блокувати, чесно кажучи, я не дуже люблю. Але таким чином потрібно висловлювати позицію.

-Тобто, як лідер каже, так і треба робити?

-Звичайно, саме тому в нас команда. Якщо б я робила, що хочу, чи ще хтось, яка б була в нас фракція? Так в нас одна -єдина команда і лідер головний.

-Не дивлячись на те, що довго обговорювати, чи відпочивати депутатам, чи ні, ти встигла відпочити, була в Іспанії.

-Так, я не приховую, що була у відпустці, мені потрібно натхнення, відпочинок. Я була там 20 днів, не врахуючи перельотів.

-Розкішний відпочинок. Не кожен може собі дозволити такий довгий відпочинок.

-Не може довгий дозволити, тому що робота. А я взяла відпустку, цього не приховую, щоб ніхто нічого не казав. Можна ж і бюджетно відпочити. Я завжди планую відпустки сама. Сама шукаю літаки- лоукости з пересадками. Є класний сайт, де самі хазяї сдають своє житло. Тобто, ти можеш знімати тільки кімнату в домі, це як хостел, але приватного типу. Тобто можна добре зекономити, в мене восьмирічний туристичний стаж.

-Де саме ти була в Іспанії?

-Була в Мадриді, Барселоні, Жироні, Бланесі. Іспанія - це дивовижне місце.

-Не повірю, що ти їздила сама, я переконана, що поруч була кохана людина.

-Поруч була кохана людина і звати її монопод, це палка для селфі. Якщо серйозно, якщо б була поруч кохана людина, вона б мені допомагал з фото. Саме тому я в пошуку, бо розлучилася з хлопцем, відпочиваю від стосунків і як жінка, я маю на це право. Хочеться зустріти вірну людину для створення родини. Мені хочеться вже серйозних стосунків, дітей.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000