Персонажі

Зірка "Слуги народу" Станіслав Боклан зізнався, з кого "ліпив" образ свого прем'єр-міністра

Станіслав Боклан

Актор розповів хто його надихає для ролей

Актор, який сяє у спектаклі "Загадкові варіації" розповів, як змінилося його життя після нагородження званням Народного артиста.

-Станіславе, вітаємо вас з отриманням звання Народного артиста! Як святкували?

-Сусіди підійшли до мене, сусід привітав, а його дружина спитала: "Народний - це добре, а коли ж буде звання Заслуженого?" Люди по-різному ставляться. Та й я сам. Я спокійно до цього ставлюся, бо думаю, що звання з мене ні гіршого, ні кращого актора з мене вже не зробить.

-Які пільги отримують народні артисти?

-Раніше було три знакових моменти: відсоток до зарплатні або до пенсії, лікування у Феофанії, і третє, чого зараз вже немає: народний знав, де його покладуть.-Місце на цвинтарі.

-Так, на Байковому, але зараз цей момент прибрали. Тому зараз дві пільги - відсоток і лікування.

-У серіалі "Слуга народу" ви зіграли сірого кардинала, прем'єр-міністра. Яким очільником Кабміну ви надихалися, їх за історія Незалежної України було чимало.

-Я брав деталькі від різних людей. Скажімо, Литвин: зачіска, манера триматися, і так далі. Було в кого повчитися. Але такого, щоб я заціпився, скажімо, за Азарова - такого не було.

-Так сталося, що прем'єр-міністра ви зіграли у розпал урядової кризи, коли до Арсенія Яценюка прикута чимала увага. Ви отримували якійсь зворотній зв'язок з Кабміну?

-Сподіваюся, що вони дивилися, але, думаю, що вони подумали: "Не схожий. Це не я, не ми, не про нас".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000