Персонажі

Зірка серіалу "Свати" Ганна Кошмал: "Моє серце вже вкрали"

Ганна Кошмал

Акторка розповіла про стосунки з коханим

ганна_кошмал_mpeg4 ганна_кошмал_mpeg4  


-Ганно, вас, білявку, складно впізнати після образу важкого підлітка в серіалі "Свати", в цьому образі вас менше впізнають на вулицях?

-Насправді це не образ, а моя природа. Для "Сватів" мені довелось перефарбуватись, а як тільки закінчився проект, я одразу повернула свій колір.

-Черговий сезон "Сватів" під загрозою, навіть схиляються до того, що його більше знімати не будуть. Через політчину ситуацію, що російські актори відмовилися їхати зніматися в Україну. Ви дуже через це засмутилися?

-Так, дуже засмутилася і всі люди, яких попереджали, щоб вони звільнили графік влітку для зйомок, також. Справа не тільки в сценарії та акторському скkаді. Cправа в чудовій групі, робочому процесі. Ми дуже засмутилися, що це більше не повториться.

-Після ролі в "Сватах" ви мали змогу вільно поїхати в Росію та розпочати там кар'єру. Ви вирішили залишитися тут.

-Я дуже хотіла та планувала, мала можливосты. Але в якийсь момент не змогла, зрозуміла, що це моя країна, мої батьки та друзі. Я дуже домашня людина і мені важко поїхати з рідного дому.

-Після "Сватів" вам не давали хлопці проходу. Чи вільно ваше серце зараз?

-Все, вкрали. Я зараз у цивільному шлюбі.

-Чи буде весілля?

-Запитаю в нього сьогодні. Чесно кажучи, я ніколи не мріяла про велике весілля, я до цього ставлюся формально. Це дівоча мрія, але для мене важливіше інше в сімейному житті.

-А сукню одягнути?

-Мені важко себе уявити в пишній сукні, в якій складно буде пройти у двері, я дуже люблю комфорт. Я під час розмови подумки вже вийшла заміж та думаю, яка буде сукня... Не знаю, коли запропонують, тоді буду думати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000