Персонажі

Зірка серіалу "Родичі" Віра Кобзар згадала часи, коли була в тіні зіркового чоловіка

Віра Кобзар

Акторка займалася вихованням дітей

Віра Кобзар завітала на церемонію нагородження премією "Київська пектораль".

-Віро, нещодавно на екрани вийшов серіал "Родичіі", де ви зіграли одну з головних ролей і про вас дінався широкий загал. Як після цього змінилося ваше життя?

-Ми переїхали у власну квартиру. Зробили за гонорар ремонт досить непоганий. За мій особистий гонорар! Бо за гонорари чоловіка ми інші придбання мали.

-Якийсь час ви були ніби трохи в тіні свого знаменитого чоловіка, актора Олександра Кобзаря.

-Не можу сказати, що я дуже була в тіні, тому що я виховувала двох дітей. Ми довго не мали дітей, і коли сталася така дивна новина. я підряд народила двох дітей. Можливо, я намага.ся виправдовуватися. Але чоловік завжди намагався мене з собою всюди брати, щоб я була присутня поруч з ним.

-На вулицях вас вже почали впізнавати?

-Більшість людей у міському транспорті так заглиблені у свої проблеми, що й подумати не можуть, що поруч їде Віра Кобзар, що вона щойно зійшла з екрану.

-Але кожен киянин може зустріти вас у метро, чи тролейбусі?

-Так, тому що я не маю власного авто. Але, якби й мала, то не керувала, бо це не моє, мені це не подобається. Тому - так, мене можна побачити у транспорті, заговорити. Мені здається, я, яка була, така й залишилася. Маршрут 542, 530, до школи, чи зі школи вожу дітей. Ну і в метро, звичайно.

-Тобто, потрібно просто приглядатися. Можливо, квиток на компостер передаєте саме ви.

-Так.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000