Персонажі

Зірка серіалу "Кухня" виступила на підтримку Надії Савченко

Катерина Кузнєцова

Катерина Кузнєцова зіштовхнулася з незрозумінням росіян

Акторка з України, яка вже давно живе та працює в Росії, Катерина Кузнєцова завітала на вечірку сайту Jetsetter.ua.

-Вже сім років ти живеш у Москві. Ми розмовляли з тобою на Одеському кінофестивалі і ти розподівала про те, що українські режисери тебе не знімають, не запрошують. Я так розумію, зараз твоя мрія здійснилася і тепер ти знімаєшся в українському кіні.

-Якісь чутки ходять про те, що я дорога актриса, хоча це не так. Я навіть можу знятися безкоштовно, якщо гарна історія. Зараз мені запропонували участь у 4-серійній історії. Я завжди Великдень відзначаю з батьками і на разі поєднала приємне з корисним: я працюю і з батьками спілкуюся.

-Минулого року ти розповідала, що нелегко дається тобі твоя позиція в Росії. На жаль, за цей рік ситуація не покращилася. Чи тобі стало ще гірше жити в Росії?

-У мене навіть виникла невелика конфліктна ситуація, бо я дуже хвилююся за Надію Савченко і в соцмережах виставила її фотографію. Дуже демократично підписала: "Нічого не коментую, просто боляче". І поруч - два сердечки та жовтоблакитний прапор. Мені було по-жіночому її шкода. Не будемо про всі моменти, хто правий, неважливо, так? Але по-жіночому я розуміла, що 22 роки- це дуже важко та боляче, покалічена доля. Для мене вона в будь-якому випадку революціонер. Якось спочатку думала, що мене підтримають, але я отримала багато негативних відгуків. Але мене це не зруйнувало, щоб не було між народами, потрібно залишатися людьми, це найголовніше, те, до чого я прагну. Тому моя позиція: я з народом, люблю свою країну. І мені хочеться, щоб мою позицію також поважали.

-Ти розповідала, що розлучилася з чоловіком. Що шлюб був недовгим, кілька місяців. Чи зараз щось змінилося? Чи зараз твоє серце вільне?

-Мені дуже подобається мій статус. Я вільна, маю багато часу для себе, друзів. Хтось є, хтось виявляє увагу. Я зараз в пошуках, скажімо так.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000