Персонажі

10 років серіалу "Не родись вродливою": Григорій Антипенко розповів про своє життя після "Каті Пушкарьової"

Григорій Антіпенко

Актор визнає, що своєму успіху на телебаченні він зобов'язаний "телемилу"

-Григорію, в цьому році виповнюється 10 років серіалу "Не народися вродливою", завдяки якому ви стали популярним на весь простір СНД. Чи не думали зробити продовження разом з іншими акторами, як зірки серіалу "Друзі"? 

-Ця історія вже скінчилася, там є фінал, хеппі-енд. Для мене це учорашній день, забуто все. Всі гарні слова цьому серіалу були сказані. Багато гарних змін цей серіал додав в моє життя. Напевно, без нього нічого б не було, мене б ніхто не знав.

-Останні три роки ви не знімаєтеся в кіно. Ви свідомо відмовилися від кіно і вдалися до театральних постановок, чи, все ж таки, криза внесла свої корективи?

-Поки що все, що мені пропонували за цей час, мені не цікаво ані з точки зору драматургії, ані з точки зору творчості. Наші сценаристи вичерпали себе. Немає нічого для мене цікавого.

-У вас більше часу з'явилося на хобі - альпінізм. Яким був останній похід та найекстремальніший?

-В мене три семитисячника за плечами. Зараз планую похід на Пік Комунізму, якщо дозволить здоров'я. Це найвища верхівка на пострадянському просторі. Подивимось. Іноді мене просто не пускають, останні два роки забороняють туди йти.

-Хто вони?

-Гори.

-Яким чином?

-Щезає знаряддя зненацька, або непогода, або зрив якийсь. Були в моєму житті випадки, коли я не зважав на ці знаки, це закінчувалося дуже жорстоко. Мене залишали живим, але були серйозні зриви, падіння і так далі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000