Персонажі

Зірка "Дизель-шоу" Єгор Крутоголов згадав, як займався бальними танцями, а зараз перевіряє сервіс поліції

Єгор Крутоголов

Актор згадав, як робив у дитинстві "Ча-ча-ча"

Єгор Крутоголов завітав на шоу Амадора Лопеса.

-У Амадора є класи для схуднення. Чи не прийшли ви придивитися до того, як танцює Амадор, щоб потім прийти до нього в школу потанцювати і скинути кілька кілограмів?

-З Амадором ми зустрілися на зйомці однієї передачі, він мені сподобався, як відкритий симпатичний хлопець, у правильному сенсі. До Амадора боюся йти, він занадто брутальний для мене. Якщо б пішов до вчителя танців, вона б виглядала приблизно як ви, Катю. Ще одне зізнання: я займався у дитинстві бальними танцями. Мамі так подобалося дивитися, що вона сиділа на всіх моїх репетиціях і уважно дивилася. Якийсь час я займався, поки не збіг, деякі рухи ще пам'ятаю.

-Якщо з танців ви збігаєте, то автоперегони обожнюєте. Самі любите поганяти. А як до цього ставиться нова поліція? Напевно ж, вас впізнають, коли зупиняють за перевищення швидкості?

-Звісно, я вам правду не скажу, тому що у вас занадто велика аудиторія, в тому числі і поліція. Але, не дивлячись на те, що я люблю швидко їздити, порушую дуже рідко і дуже рідко зустрічаюся з поліцією. Нещодавно отримав штраф за неправильне паркування, прийшов його сплатити, зі мною сфотографувалися дуже симпатичні дівчата-поліцейські. Мені все сподобалося, сервісом я задоволений, дякую.

-Ваш син у першому класі. Для батьків це окреме випробування. Чи син хизується тим, що батько - відомий гуморист? У школі знають?

-Так, знають не тільки у школі, але й у гуртках. Лева питають: "А де твій тато, чого сьогодні не прийшов?" Та я завжди у цьому плані його намагаюся охолодити. Звісно, йому хочеться розповісти, хто його тато, а я не дуже люблю недобрі погляди. Але загалом добрі. Люди мене бачать і асоціюють мене з нашими програмами, одразу з'являється посмішка.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000