Персонажі

Лідер гурту O.Torvald сказав, що думає про російську учасницю "Євробачення"

Женя Галич_3

Женя Галич дав відверте інтерв'ю Катерині Осадчій

-Євгене, вітаю у студії "Світського життя". Перше, що впадає у око – величезна кількість татуювань.

-Моя теща теж так вважає. Коли ми познайомилися з дружиною, вона спілкувалася не зі мною, а з моїми руками. Постійно на них дивилася. Але всі татуювання не просто так. Останнє що я робив –мультфільм "Бременські музиканти", цей мультик весь час дивиться моя донька і тут всі персонажі: віслюк, трубадур, кіт, собака, півень.

-На честь "Євробачення" не думаєш набити якесь намисто?

-Для цього потрібно перемогти у цьому конкурсі.

-До конкурсу залишилося усього півтора місяці. Як готуєтеся?

-Я з тачкою тирю пісок і ґрунт і намагаюся хоч якось залатати ями на дорогах, щоб хоч якось підготуватися до приїзду 43 країн. Якщо серйозно, я багато займаюся вокалом, бо є з тим проблеми. Я завжди співав у гаражі, на фестивалях і так далі. А на таких пісенних конкурсах та для такої колосальної аудиторії - ні. Більш за все мені хочеться представити нашу країну достойно.

-Ти знаєш, не всі вірять в успіх O.Torvald на "Євробаченні".

-Звичайно.

-У нас є коментар члена журі Нацвідбору "Євробачення" Костянтина Меладзе. Хочеш почути, що він сказав?

-Я навіть знаю, що він скаже.

 -Недарма ж Костя поставив нам два бали у фіналі. Ми не думали що саме люди оберуть неформатну музику для цього конкурсу. Але якщо вже так сталося, то, думаю, що Кості потрібно вірити на сподіватися на все добре. Тому що саме він – музичний продюсер "Євробачення" -  запросив нас на відбірковий тур.

-Але серед членів журі був ще один чоловік, полтавчанин Андрій Данилко. Йому відомо як нікому, як вигравати. Давай подивимося, що він сказав з приводу гурту O.Torvald.

-Андрій гарно налаштований.

-Якщо чесно, ми зараз майже щодня зідзвонюємось із Джамалоюі, з Андрієм. Шкода, що Костянтин після цих слів не підтримує нас. Але, якщо чесно, до Нацвідбору я неоднозначно ставився до Андрія, мені здавалося, що він зазнався, тримається від усіх подалі. Після того, як ми почали спілкуватися, людина підтримує максимально, скільки може. Телефонує і каже: "Прочитав таку історію... Але ти не слухай цього, ти крутий, все буде круто". І так далі.

-У вас багато друзів в шоу-бізнесі. Хто телефонує? Хто що радить?

-Здається, Вакарчук був першим. Тільки ми зайшли у гримерку, на телефоні було 200 пропущених: Вакарчук, Хливнюк, тато, мама, брат, всі знайомі.

-Ми ще зібрали відгуки як твоїх прибічників, так і скептиків.

-Як тобі такі коментарі колег? Дружина Віталія Кличка теж співачка.

-Я з нею особисто не знайомий, з Дімою Монатиком знайомий, моя донька його фанатка.  А коли я приїхав додому після відбору, вона каже: "Тату, ти краще за Монатика".

-Це визнання!

-Якщо говорити про дружину Віталія Кличка… Дуже важко основній масі людей нас зрозуміти. але для того ми йшли на цей конкурс, щоб показати, що є інша музика.

-І, власне, про конкуренцію. Росія визначилася з тим, хто буде її представляти у цьому році на "Євробаченні". Це дівчина з особливими потребами Юлія Самойлова.

-Це абсолютно геніальний хід. Я не знаю, хто це придумав. Спецслужби РФ, напевно.

-В СБУ тривають перевірки стосовно того, що вона виступала на території окупованого Криму.

-Коментувати цю ситуацію безглуздо, я хочу закликати всіх людей у яких буде свербіти сказати щось, будь що: будьте дуже обережні. Тому що війна інформаційна і Юля - інформаційний солдат.

-На яке місце заслуговує гурт O.Torvald?

-На місце під сонцем. Мені нещодавно наснився Кузьма. Був просто якийсь діалог уві сні, я не дуже пам'ятаю. Але він сказав як завжди: "Чувак, не парся, все буде ок". Я  й не парюсь.

-Навесні у тебе дві визначні події: це участь у "Євробаченні" та народження другої дитини. Кого чекаєте?

-Чекаємо здорову дитину, красиву і схожу на тата. Я, якщо чесно, все побачив на УЗІ,  але не зарікаюся і рота собі закриваю, щоб ніхто не почув, що у мене буде син.

-Вже ім'я вигадали?

-Хотіли назвати Ваня, але одна моя знайома нещодавно вже сина так назвала.

-Як ти будеш поєднувати "Євробачення" та народження сина? Дата народження співпадає?

-Так, плюс - мінус. Якщо говорити чесно, я поїду на Лівий берег на мотоциклі, роблю собі цілий план відступу, як повернуся на Правий берег, щоб бути присутнім на пологах. Я в перший раз був присутнім, і в другий також планую. Якщо чесно, я з ним домовився. Розмовляю з животом: "Будь ласка, не в день "Євробачення".

-Дякую тобі за розмову, тримаємо кулаки за ваш виступ і за "Євробачення" в цілому.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000