Персонажі

Сексуальний "Балі Бей" заговорив українською!

Бурак Озчивіт

"Світське життя" завітало в Стамбул, аби поспілкуватися з відомим турецьким актором Бураком Озчивітом

-Вітаю, я Катя!

-Радий знайомству!

-Я також! Дякую за запрошення до Стамбула! Щоправда, з погодою нам не пощастило, дощить весь день!

-Погода направду не дуже. Вибачте за це!

-Але тут у вас в офісі дуже тепло, сподіваюсь і розмова в нас вийде тепла та душевна! Зовсім нещодавно в Україні була премєра стрічки "Корольок - пташка співоча". Взагалі, ви – зірка в Україні тому, що глядачі знають вас і як актора з серіалу "Величне століття". Як ви пояснюєте те, що турецькі серіали зараз такі популярні в усьому світі?

-Те, що ваші глядачі люблять і знають ці серіали – для мене справді велике щастя! Напевно, головний секрет успіху в тому, що ми робимо свою справу із задоволенням і з теплом у серці. На моєму прикладі, ви можете побачити якими щирими та дружелюбними є турки.

-Для зйомок у серіалі "Величне століття" потрібно було опанувати чимало нових навичок – хоча б впевнено почуватися у історичному турецькому вбранні. А чого вчилися, аби зіграти свого красунчика-лікаря у серіалі "Корольок – пташка співоча?"

-Дякую за комплімент. Звичайно, щоб зіграти певну роль ми довго готуємось. "Величне століття" – можливо, один із найскладніших проектів у цьому плані, бо ми відтворювали стародавню епоху Османської імперії. А щоб зіграти Кямрана у "Корольку" я багато радився зі своїм другом-лікарем. Загалом, це образ веселого та відвертого чоловіка, який сам не помічає, що закоханий...

-У минулому ви манекенник, багато знімалися для журналів і працювали з європейськими брендами. Чи завжди ви мріяли про акторство, чи думали, що модельна кар'єра приведе у кіно?

-Робота моделлю була здебільшого моїм хобі. Тоді я ще навчався в університеті на факультеті фото справи, і поєднував навчання з роботою на подіумі. Чесно кажучи, я ніколи не уявляв собі, що стану актором. Це був просто шанс – переді мною відкрились двері і я спробував себе.

-У серіалі "Величне століття" вас всі знають як Балі Бея з вусами. Після закінчення контракту можна було розпрощатися з образом – збрити вуса, змінити зачіску, стати інакшим. Чому цього не зробили? Зараз вас знову весь світ, всі жінки світу полюбили ось таким, з вусами.

-Розкрию вам таємницю. Для свого нового кінопроекту я змінюся, постану у незвичному для глядачів образі. А доти зберігаю вуса, аби посилити інтригу в очікуванні виходу нового проекту.

-Окрім всіх своїх талантів ви ще й ресторатор. Не так давно ви відкрили власний ресторан. Вин є успішним. Ви назвали його, і це не дивно, "Балі Бей" – іменем свого героя з роману "Величне століття". Наскільки цей бізнес дійсно успішний і наскільки часто ви там буваєте? Можливо, готуєте самі для гостей?

-Цей ресторан я відкрив значною мірою для сім'ї. Наша родина здавна займалась ресторанним бізнесом. Але готувати зараз я не маю часу. Але можу сказати, що моя мама чудово готує. А я на разі лише ласую.

-А як родина оцінила ваш перший ресторанний досвід? Тому що взагалі, у вас рестораторство це спадкове – і дідусь був ресторатором і батько і, зрештою, в родині було багато ресторанів. Чи сподобалось їм чи можливо критикували за таку першу спробу?

-У дитинстві я допомагав батькові у ресторані, ще коли був зовсім маленьким. У вільний від школи час приходив і носив посуд, прибирав столи. Тепер вже батько допомагає мені вести бізнес! Він буває у ресторані набагато частіше, ніж я, якщо чесно!

-Цього року вам виповнюється 30 років, зовсім скоро. Ми, по-перше, вітаємо з Днем народження, заздалегідь не можна, кажуть в Україні, але тим не менш... А як будете святкувати? Чи запросите своїх друзів, колег зі знімальних майданчиків і взагалі - з яким серцем входите у вік, у клуб тридцятирічних?

-Дякую за привітання, ви дуже люб'язні! Правду кажучи, я не дуже люблю святкувати свої Дні народження. Набагато цікавіші незаплановані сюрпризи від друзів, аніж сплановані заздалегідь вечірки. Щодо віку – у кожного періоду свої особливості. На порозі четвертого десятку, я насправді щасливий, бо маю великий досвід! Я дуже щасливий чоловік!

 

-Насправді у секс-символа, я не побоюся цього слова – усього світу, у вас величезна армія прихильниць по всьому світу, я не можу не запитати про приватне. Ви завидний наречений не тільки Туреччини. Пліткують про ваші романи на майданчику "Корольок – пташка співоча", зрештою, чи готові ви одружитися? Можливо, ви запросите нас на велике турецьке весілля зовсім скоро?

-Я соромлюся відповідати на такі питання! Я тішуся з того, що подобаюсь прихильницям не тільки в Туреччині, а й в усьому світі! Ось і ви завітали до Стамбула, мене це насправді робить щасливим.

-Так виглядає, що в Туреччині чоловіки одружуються рано і намагаються створити родину. Завжди в турецьких родинах багато дітей. Ви в 30 років готові розпрощатися зі статусом холостяка і одружитися? Знаєте як, чоловіки відчувають – або вони до цього готові або ні.

-Звичайно ж, звичайно! Хто б не хотів! Та бувають різні обставини, фінансове становище, доля, врешті-решт... Такі речі важко спланувати. Як буде, так і буде!

-Я переконана, що ви в новинах бачили, що відбувається в Україні. Ми б хотіли аби ви передали вітання вашим прихильницям й прихильникам, всі хто дивилися вас у "Величному столітті" , й ми б хотіли, що б ви передали кілька теплих слів українцям.

-Мир надзвичайно важливий. Ми повинні ділитись хорошим, бути братами, бути одне з одним. Нехай все буде добре. Дасть Бог, скоро ми отримаємо хороші новини з України!

-Ви пам'ятаєте свій візит до Києва? Пам'ятаєте, що це було 6 років тому, ви ще працювали манекенником, брали участь у показі, я так розумію, турецького дизайнера. Що запам'яталося у Києві і взагалі в Україні?

-Звісно, я чудово пам'ятаю Київ! Дуже гарне місто, старовинні будівлі... Ще пам'ятаю багато молоді на вулицях. Ми гуляли вечорами! Я був у Києві два чи три рази: вдень ми працювали, тож, гуляти мали можливість лиш вечорами! Зараз мені також цікаво було б відвідати Україну. Як буде нагода, це одне з перших місць, куди б я хотів з'їздити!

-Майте на увазі, що запрошення від нас в вас вже є. В Україні вас люблять і будуть зустрічати з червоною доріжкою.

-Як їхатиму, обов'язково дам вам знати: "Україно, я їду!"

-Але вас впізнаватимуть на вулицях, важко буде сховатися, вуса важко буде приховати.

-Так, так... У тому-то і справа. Це завжди є проблемою, коли я їду закордон. Що ж мені робити? Мені знадобиться ваша допомога!

-Ми вас заховаємо! Дякуємо за цікаву бесіду! Навесні, коли потеплішає, чекаємо в Україні!

-Дуже на це сподіваюся!