Персонажі

Юлія Волкова про свій відпочинок у Криму: "Люди повинні жити мирно. Ми ж не винні"

Юлія Волкова

На гастролях у Києві співачка розповіла, якй відпочила в Криму

Volkova_mpeg4 Volkova_mpeg4  

-Юлю, два роки тому, коли ми востаннє бачились, було велике питання, чи будеш ти співати, бо мала великі проблеми зі зв'язками, були операції. Зара ти можеш повноцінно заматися улюбеною справою?

-Вийшло як завжди: хотілося як краще, а вийшло не дуже. Дійсно, я мучилася з операціями, був непростий період. Хрип якийсь залишився, але я його сприймаю як "секс-рок-поп", тому мені це навіть подобається.

-Ти вже змирилася з тим, що такого голоса, як в гурті "Тату" вже не буде?

-Це два різних життя. Я тоді і зараз - дві різні людини. Скоріше за все, там, нагорі, вирішили змінити мені зовнішність, голос та все інше.

-Минулого разу ти в Києві була в складі гурту "Тату", ви з Лєною Катіною намагалися відродити гурт. За два роки після страшних подій в Україні та таких стосунків між Росією та Україною, ти тут не була. Чому зараз вирішила приїхати?

-Тому що хочу бачити своїх прихильників, я - людина поза політикою, людина, яка любить життя, світ, різні країни, любить подорожувати, і я себе ні в чому не обмежую.

-Як добиралася?

-На потязі. Більше того, мої музиканти живуть тут, тому нас багато чого пов'язує.

-Тобто, вони до тебе їздять в Москву, а ти до них в Київ?

-Так.

-Беручи до уваги, що зараз перельотів немає, вам складно зустрічатися?

-Є потяги, стиковки, якось добираємося.

-Влітку ти була в окупованому Криму, гастролювала, відпочивала з дітьми. Беручи до уваги, що ти завжди кажеш "Ні війні!" і завжди за правду, як тобі відпочивалося на території, яку в Україні відібрали?


-Дуже спокійно, я кажу, що я нейтральна, я не поділяю людей. Люди тут ні до чого, повинні жити мирно, йти далі вперед і тримати один одного за руки. А все, що коїться накруги, вирішую не я, я в це не заглиблююсь, і не лізу. Ми ж не винні!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000