Персонажі

Син солістки The Hardkiss Юлії Саніної у захваті від свинки Пеппи

Юлія Саніна

Співачка розповіла, чому зважилася озвучити Смурф-Квітку

-Юлю, вітаю тебе з дебютом! Ти озвучила Смурф-квітку. Це якийсь розрив шаблона. От якби я озвучила таку мілашку –це одна справа. Але ти солістка рок-гурту, завжди у шкірі, з феєричним мейком. Як тобі в цій ролі і де ти справжня?

-Я спеціально прийшла сьогодні у жовтому, така м'яка ззовні, щоб показати, що, все ж таки, я буваю різна. Мені сподобалось озвучувати Смурф-квітку, тому що вона не така вже і ніжна. Вона трохи не в собі. В неї емоції зашкалюють, вона або ридає, або сміється, або кривляється. Вона ненормальна, тому мені було цікаво погратися голосом. Це дуже цікаво.

-Чи будеш ти показувати мультик своєму сину, якому півтора роки, і чи буде він гратися тепер тільки смурфиками?

-В нього одна з перших іграшок, це саме смурфик. Так сталося. Я ще дивувалася: навіщо подарували смурфика? Це ж незрозуміло що. Ну, подаруйте собачку, котика, але йому подобається. Щоправда, мультик він ще не зрозуміє, дивиться зараз прості мультики, свинку Пеппу любить. Думаю, що куплю DVD і коли трохи підросте, я йому покажу.

-Чи впізнає він тебе по телевізору та радіо, коли чує?

-Він впізнає мене по голосу. Коли в мене яскравий мейк, або перуки, він приглядається, в очі заглядає, але коли чує мій голос, то впізнає.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000