Персонажі

Євгенія Власова згадала, як програла Андрію Данилку відбір на "Євробачення"

Євгенія Власова

Співачка каже, що вже не має бажання боротися за путівку на конкурс


Євгенія Власова взяла участь у Великому весняному концерті.

-Євгеніє, нещодавно відбувся національний відбір "Євробачення", куратором вібору був твій кум Костянтин Меладзе. А чи не хотіла ти спробувати свої сили, зважаючи на родинні зв'язки у журі?

-Які там родинні зв'язки? Я вже намагалася поїхати на "Євробачення", в той рік, коли поїхав Андрій Данилко. Я відстала на два голоси від нього, досі не впевнена, що так і було, але це минуле. Я в ці ігри вже награлася. Мене, напевно, не вистачить емоційно. Це потрібно мати бажання, горіти цим.

-Твоя донька Ніна вже грає на фортепіано, вона мріє бути співачкою?

-Ніна хоче бути акторкою, пішла в гурток акторської майстерності. Їй дали першу роль - бацили, грипа якогось свинячого. Вона приходить, плаче. А потім грюкнула кулаком по столу та каже: "Я народжена для великих ролей, яка бацила?!"

-Минуло більш ніж півроку, як загинув репер Ларсон. У вас був роман, який закінчився не дуже добре. Ти багато говорила про те, що він не зміг витримати навантаження, коли ти захворіла. Як ти сприйняла новину про його загибель?

-Я не очікувала, що буду так сильно плакати. Коли ти когось гониш зі свого життя, за різних обставин... Важко навіть зараз говорити... Було нервове потрясіння. Я раділа за нього, що в нього є дружина, чудова дівчина. Чому так - не знаю, було важко.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000