Персонажі

Євген Кошовий з "Кварталу 95" розплакався через доньку

Євген Кошовий

Варвара пішла по стопах батьків і вирішила стати артисткою

-Спочатку "Розсміши коміка", потім – "Голос. Діти", потім - "Вечірний квартал". Що далі? Дівчинка у такому віці вже виходить в ефіри загальнонаціональних каналів і вже впізнають на вулицях, так?

-Так, впізнають.

-Не всі батьки на це йдуть, зважаючи на те, що ти знаєш, що таке бути зіркою.

-До "коміка" я не знав, що вони підуть, це був сюрприз для мене. А про "Голос. Діти" я її попереджав одразу, що це дуже складна робота. Вона сиділа по 12 годин на репетиціях, зрозуміла, що це складно. Сьогодні також на репетиції концерту була з 10 ранку. Вона розуміє, що це складно, але якщо є бажання, то чому б не спробувати.

-Коли Варя йшла на "Голос. Діти", тренери сидять розвернутими спинами. Ти розумів, що Варю по голосу не впізнає ніхто. Але ж можна домовитися? Зателефонувати другу Потапу, Тіні, Монатику, всіх ти знаєш особисто і можна натякнути на те, що буде виступати донька.

-Я не хотів це робити, тому що не хочу, щоб донька почувала себе "мажором", яка має зіркового тата, який пропихує. Хочу, щоб вона відчула це сама.

-Ти дуже хвилювався, коли Варя виступала на "Голос. Діти". Навіть жартував, що якби мав волосся, то воно б у тебе посивіло.

-Вона просто виросло за час виступу Варі на сцені. Сльоза чоловіча потекла. це почуття. Це ж дитина.

-Варю, ти хочеш бути співачкою, чи гумористкою?

-Я хочу бути артисткою, яка може все - танцювати, співати, на піаніно грати, ось так.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000