Персонажі

Євген Галич порівняв виступ на "Євробаченні" з коротким сексом

Євген Галич

Рокер каже, що три хвилини на сцені замало, аби встигнути щось сказати глядачу

-Українці можуть з полегшенням зітхнути, бо вам не потрібно їхати з Виставкового центру на пологи дружини. Син народився. З чим хочу привітати! 

-Дякую! Як і обіцяв, назвав Данилом.

-Дружина за народження другої дитини отримала автомобіль. Це було замовлення чи сюрприз?

-Сюрприз. Мені хотілося їй щось зробити приємне і я подарував авто, хоча, якщо чесно, я вивів її з пологового буинку, закрив очі і кажу: "Виходь!" Вона побачила подарунок і  сказала: "Це такий чоловічий колір!"
 
-Останній місяць дуже наповнений різними святами та переживаннями, ще й ваш День народження - вам виповнилося 33 роки. Це знакова дата. Якось святкували?

-Я 8 місяців не вживав алкоголь, був такий примірний. А тут на День народження почали дарувати ром. Я почав зі всіми пити і за якусь години такий - тюнч, і все. Всі мої 8 місяців, які я тримався, вони мене підвели, я дуже швидко відсвяткував День народження. 

-Як для рок-виконавця уся ця історія з поп-конкурсом доволі незвична. А ще незвично весь час на репетицях співати одну і ту саму пісню.

-Це як з сексом: ти звик пестити, попердні ласки і так далі. А тут тобі кажуть: "Чувак, тобі потрібно за 3 хвилини все зробити і на цьому закінчити. І ти виходиш на сцену, починаєш розганятися, ніби хочеш щось сказати, а тобі кажуть: "Все, дякуємо. Три хвилини минуло". 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000