Персонажі

Яна Соломко розповіла про пологи в Маямі

Яна Соломко

Співачка народила первістка в США

яна_соломко_mpeg4 яна_соломко_mpeg4  


-Яно, пройшло ввже 4 місяці з моменту народження вашої дитини. Ви народжували в Маямі у США. Як правило, батьки вирішують летіти народжувати до Америки, щоб дитина отримала американське громадянство. Ваша дитина має американський паспорт?

-Є американське свідоцтво про народження, але одразу ж прийшло громадянство України.

-Американське свідоцтво про народження - це, власне, як паспорт. Можна з ним безвізово подорожувати. Тобто, ви зараз батьки американки.

-Моя дитина перш за все громадянка України, а там подивимося, оберемо.

-Скільки коштують пологи в Америці?

-У мене все було дешево. Кажуть, що народити в Америці дорожче, ніж в Україні - це не так. Мої друзі народжували в Україні і якщо все порахувати, вийшло дорожче. В мене вийшло все зробити легко і просто. Можливо, з перспективою для майбутнього дитини.

-Ви самі летіли, самі домовлялися з лікарем, самі шукали помешкання. А яку роль в цьому відігравав чоловік?

-Він мене в усьому підтримував, хоча був проти Америки, бо вважає, що Америка скоро ... Це його особиста справа. Я в політиці нічого не розумію, тому мені хотілося народити в Америці. Я це зробила.

-Як поверталися у форму після пологів? В Америці на американських хачрах схуднути майже неможливо.

-Я цього також дуже боялася, я вже була в Америці і там швидко набрала вагу. З вагітністю я набрала 15 кілограмів. Але одразу ж зайнялася танцями, і зараз ми з дитинкою віджимаємося і робимо інші справи.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000