Персонажі

Як Єгор Соболєв привітав дружину Марічку Падалко з 40-річчям?

Марічка Падалко-Єгор Соболєв

Депутат зізнався, що робив таке впершеМарічка Падалко та Єгор Соболєв завітали на прем'єру стрічки "Керол".
-Марічко, вітаюз Днем народження! Я скажу дату, адже ти не приховуєш цього. Ти відсвяткувала 40-річчя. Як чоловік вітав? Як діти?

-Я, як будь-яка жінка, не скажу що переживала, але з хвилюванням чекала на цей день. Вважала, що ось в моєму житті щосб зміниться. Але якщо щось змінилося, то на краще. Я абсолютно погоджуюся з фразою, що в 40 років життя тільки починається. В мене був казковий ранок: о 5 ранку я встала на роботу, всі спали, а в мене стояв букет зі 101 троянди.

-Єгор зробив сюрприз?

-Вночі відбулася спецоперація, я купував квіти. В 12-30 ночі таємно прокрадався, щоб вона їх побачила в коридорі, коли рано прокинеться. Якось мені не доводилося купувати великі букети дівчатам. Марічка - перша жінка, якій я подарував 101 троянду. І мені дуже сподобалося, я був сам від себе в захваті.

-У вас рік різниці. Наступного року тобі потрібно буде дивувати Єгора якимись шалениим сюрпризами. Чи вже почала думати?

-Була ідея привезти Єгору сюрпризом з Росії батьків, яких він дуже давно не бачив.

-Але вони б не погодилися, вони впевнені, що в Києві їх одразу розстрілять, бо вони говорять російською мовою. Стратять на Майдані.

-Насправді ми не бачились з 2013 року і не знаємо, коли це може статися, бо Єгор точно в Росію нев'їздний з багатьох причин, і ніколи туди не поїде, і з батьками також є непорозуміння.

-Будемо сподіватися, що вони приїдуть на 40-річчя.

-Я такоє на це сподіваюся. Діти їх хочуть бачити, вони своїм друзям, коли мова заходить пр дідуся та бабусю, кажуть: "Мої бабуся та дідусь з хорошої Росії".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000