Персонажі

Як почувалися дівчата з "ВІА Гри", отримуючи "Золотий грамофон" в Росії?

ВІА Гра

За словами солісток гурту, в їхньому житті важлива лише музика

Via_gra_1_mpeg4 Via_gra_1_mpeg4  


-Новому складу гурту віагра рівно рік. Як змінилося ваше життя за цей час? Я, наприклад, знаю, що Еріка тепер вільна, ви більше не разом з тим чоловіком, з яким зустрілчалися під час проекту "Хочу в "ВІА Гру".
 
-Так, ми розлучилися.

-Через що? Він не витримав випробування славою?

-У нього з'явилася інша. Він мене змінив. Ну.. розлюбив, все.
 
-Як ти до цього поставилася?

-Перші два місяці було дуже складно, адже ми були разом більше, ніж три роки. Але зараз все супер. Мені дівчата дуже допомогли, в нас було багато роботи, тому зараз я себе добре почуваю.
 
-Мішо, позаочі кажуть, що ти зустрічаєшся з темношкірим танцівником, це правда?
 
-А хто це таке каже? Я навіть не знаю.

-Скрізь є очі, тим паче що в Києві ви не приховуєте своїх стосунків, багато де буваєте разом.

-Давайте наступне питання!

-Я так розумію, що зараз зайнята тільки Міша, а ви, дівчата, вільні.
 
-Стоп! Хлопці, не вірте цьому!

-Так, ми всі вільні.

-Концерт гурту "ВІА Гра" мав пройти на 10 днів раніше, його перенесли. Казали, що через хворобу Еріки. Насправді артистки виходять на сцену у будь-якому стані, навіть з температурою 40, навіть без голосу - фоніатри роблять дива. Казали, що або вас перекупили на іншиій корпоратив, чи, можливо, не продавалися квитки і вирішили ще зачекати 10 днів, аби квитків продалося більше.

-Я дійсно хворіла, але не просто застудою. Я не могла виступати на сцені на 100 відсоктів, як я хотіла. Тому ми вирішили перенести, адже в Києві це перший великий сольний концерт, я хотіла показати себе по максимуму, але не мала сил.-Так, Еріка фізично не могла виступати.

-Всі ми живі люди і це могло трапитися з будь-ким.
 
-У річницю розгону Майдану ви отримували в Москві "Золотий грамофон". Чи радилися ви з Костянтином Меладзе з цього приводу? Що відповідати пресі, яку позицію займати? Ви розумієте, що вас в Україні одразу нарікли зрадницями?
 
-В нашому житті важлива лише музика, тому ми всі зусилля направляємо в музику. Для нас кожна премія важлива, тому що вперше таке з нами трапляється. Тому ці нагороди, які ми отримуємо в Украхїні і Росіх - вони нас тільки радують і нашого продюсера також.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000