Персонажі

Втретє одружений Віктор Павлік не влаштовував жодного весілля

Віктор Павлік

З усіма своїми жінками артист розписувався без великого святкування

віктор_павлік_mpeg4 віктор_павлік_mpeg4  


-Зважаючи на те, що сьогодні тематика весільна - одразу сто пар одружуються одночасно, чи можете ви згадати, якимм весілля було у вас? Ви втретє одружені, було три весілля?

-Так сталося, що в жодної з дружин не було весільної сукні і фати. Вперше я одружувався дуже швидко, гостей 20 було, рідні та друзі. Друге весілля також якось спонтанно відбулося, просто розписалися і все. А з Ларисою - уникальний випадок. Ми їхали кудись на концерт в Полтаву. Вбрані були по-простому, а по дорозі проїдждали повз вказівник на Миргород, а вона сама родом з Миргорода. І вона каже: "Давай хоч поїдемо заяву напишемо, бо мене батьки вже замучили питаннями, коли ми одружимося". Це була субота, ми заїхали в Миргород, знайшли РАГС, завідуючу. Кажемо: "Нам хоч заяву написати". Написали заяву, а я кажу: "Одразу й розпишіть нас". Я написав заяву, що в зв'язку з тісним гастрольним графіком прошу нас розписати. Завідуюча перехрестилася і розписала. Був рушник, звучала "Рідна мати моя".-Можна ж надолужити. Чи мрієте ви зараз про весілля напередодні 50-річчя? З сукнею у нареченої, з фраком у вас?

-Чесно скажу: не мрію, в свій час я багато грав на весіллях і багато цього бачив. Єдине, що в мене вже двоє онуків. Хотів би справжнього весілля для них, з музиками, з викраданнями.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000