Персонажі

Володимир Зеленський шкодує, що не встигає виховувати дітей

Володимир Зеленський

Актор нарікає на постійну зайнятість

 

-Володимире, у цій стрічці дружина весь час нарікає на постійну роботу чоловіка. Чи нарікає тобі твоя дружина Олена, що тебе часто не буває вдома? 

-Образ мого героя дуже мені близький, я майже нічого не грав. Моя дружина прямо каже: "Є проблеми. Ти збираєшся виховувати дітей,  чи ні?" Я її розумію, бо ми знаємо один одного мільйон років. Вона точно розуміє, що я не гуляю і зайнятий, бо ми в одній професії, на відміну від моєї екранної дружини. Реальна дружина бачить, де я зайнятий, тому пробачає поки що.

-Вона точно побачить твій поцілунок з Вірою Брежнєвою на екрані, обійми. Буде ревнувати? Адже до Віри Брежнєвої не ревнує хіба що сліпа дружина.

-На щастя, моя дружина бачить, на щастя, ревнує і кохає. Звісно, вона ревнує, вона образиться, звісно, в неї, сподіваюся, ненадовго,  буде зіпсований настрій. Іноді дружини ображаються на те, що їм наснилося. "Але ж це був сон!" - "Все одно!"

-А як ти цю образу намагаєшся залагодити? Запрошуєш дружину на романтичне побачення?

-Попереду 8 березня, що там казати. Буде і побачення, і квіти, і подарунок.

-У фільмі ти демонструєш "ча-ча-ча". Все ж таки стала у нагоді твоя участь у "Танцях з зірками". Чи довго згадував, адже 10 років вже пройшло з моменту участі в шоу?

-Це, звісно  непросто. Тобі здаєтсья, що ти досі гарно танцюєш, ти починаєш танцювати. Та коли я побачив реакцію хореографа, одразу зрозумів, що щось не те, час пройшов. Мені було потрібно все згадати. І все повернулося! Але мені було прємно. Кльово, коли відчуваєш,  що ти щось все ж таки вмієш. 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000