Персонажі

Володимир Зеленський розповів, як "95 квартал" обходиться без російських зірок

Володимир Зеленський

Шоумен вважає, що зараз ведеться "відсів" гарних людей

володимир_зеленський_mpeg4 володимир_зеленський_mpeg4  

-Володимире, на цій вечірці ви разом з дружиною. В тебе тут на Лазуровому узбережжі ніби і відряження, але з романтичним нахилом,подорож з дружиною. Вистачає часу на дружину? Чи вона робить шопінг, а ти працюєш?

-Ти знаєш, що таке маленька дитина. Тільки одна дитина виросла, з'явивлась друга, тому ми тут спимо.

-Тут ви віпочиваєте від дітей?

-Ні, насправді, сьогодні нам телефонували, син питав, коли приїдемо, тому нас на два дні вистачає і вже хочемо додому,у Київ.

-Тепер на "Вечірньому кварталі" не побачиш Філіпа Кіркорова, а серіал "Свати" взагалі під великим питанням, зважаючи на те, що актори в Україну не поїдуть, і в Україні російських акторів, зрозуміло, дивитися вже не будуть.

-Те, що Філіпа Кіркорова немає у "Вечірньому кварталі", це проблема Філіпа Кіркорова. Життя відсіює гарних людей від поганих. Я не хочу нікого оцінювати, я радий, що в продуктах нашої компанії йде відсів в бік гарних людей. А щодо "Сватів"...ось почекайте, ще всі попросяться.

-Так чи інакше дуже багато часу ви проводили в Росії, багато російських зірок знімалося в стрічках і в проектах. Після анексії Криму ти зайняв проукраїнську позицію. Чи їздиш ти зараз в Росію, і чи не ризикуєш ти зараз їздити в Росію?

-Насправді я не знаю, чи ризикую я, якщо б туди поїхав. Але я не їжджу, я патріот та громадянин нашої країни, мені дуже комфортно.

-Можу припустити, що тобі було шкода, коли ти в один момент втратив весь російський рінок, там заробітків було чимало.

-Мені здається, будь-яка адекватна людина, коли такі події сталися в Україні, точно думала не про це. Пізніше, коли всі ми усвідомили, але не звикли, що Криму в нас немає, всі думали про інше. А шкодувати про щось... Я не шкодую, знаю, що все в нас буде добре.

-Тобі телефонують російські актори та зірки? Ви товаришували з Філіпом Кіркоровим.

-Ми не спілкуємося, мені ніхто не телефонує, я також не телефоную. Мабуть, не маємо бажання підтримувати стосунки, хоча я вважаю, що мистецький світ ширше, ніж кордони. Є адекватні люди, які мені телефонують. Не хочу називати імена, щоб їм не було погано там, які телефонуть та кажуть: "Пробачте нам!"

-Після Майдану "Квартал" з новою силою почав жартувати вже над новими політиками. Чи ображаються вони на жарти "Кварталу"?

-Думаю, що так, але не знаю, хто та як сильно.

-Чи ти отримував якісь дзвінки? Натяки на те, що жартувати треба менше? Легше?

-Я отримував плітки, чутки, я до них ставлюся так, як і до пліток. З іншого боку, немає диму без вогню, ми іноді буваємо у деяких переборах гумористичних. Я зараз не вибачаюся, але розумію, що всіляке трапляється.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000