Персонажі

Володимир Зеленський почав вчити українську мову з репетитором

Володимир Зеленський

Шоумен робить це не заради роботи, а заради себе

-Володимире, на сцені "Ліги Сміху" в якості ведучого жартуєш іноді краще, ніж самі учасники. Ти не думав спробувати себе в якості тренера? Сісти у зручне крісло, а комусь віддати роль ведучого?

-З великим задоволенням! Іноді дивлюся, яке задоволення вони отримують на сцені, пограли, понервували трохи і відпочивають у кріслі. Увесь кайф, лаври, перемоги, усе це отримують інші. Я з задоволенням, якщо ти будеш ведучою "Ліги Сміху". З Юрієм, або вже втрьох. Я сяду з задоволенням у крісло замість Юри.

-Зараз, зважаючи на нові квоти на телебаченні, 75 відсотків україномовного мовлення. Ти почав вчити українську мову?

-Інколи мені здається, що ми в ці 25 відсотків якось втулимося.

-Вас багато.

-Не так багато.

-Ти думав про те, щоб взяти викладача? Приміром, твої колеги: Маша Єфросиніна, Аніта Луценко, вони посилено вчать мову. А ти?

-Не задля закону, а просто для себе - дуже гарно розмовляти українською мовою. Я брав вчителя, скоро буду так свистіти, ти будеш не встигати ставити питання, як я буду відповідати.

-Ми ще не бачилися з того моменту, коли "Квартал" був на гастролях в Америці та Австралії. 15 перельотів, 46 тисяч кілометрів. Ти взагалі боїшся літати, ти розповідав. Як все це ти переніс?

-Можна трошки вина випити, щоб не так страшно було.

-Адже ти переніс найдовший у своєму житті переліт: з Лос-Анджелесу до Сіднею. Це скільки годин?

-16 годин над океаном.

-І як воно?

-Дуже копчик болить.

-"Кварталівці" в ці американські гастролі взяли свої родини. Ти розповідав нам, що донька тебе дуже просила з'їздити до Діснейленду. Ти не дуже хотів, бо там гірки. Переніс і це?

-Так, ми мужньо пройшли все, більше було нічого боятися у літаку, бо американські гірки будуть страшніше за всі літаки. А в Орландо ми прошйли все, що було можна. У парку Гарі Поттера з чарівними паличками закляття промовляли. З боку, напевно, може здатися, що ти трохи з глузду з'їхав, але насправді там можна себе відчути дитиною, повернутися в минуле, порадіти.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000