Персонажі

Володимир Зеленський розповів, як виступав у Януковича в Межигір'ї

Володимир Зеленський

Шоумен залишивсяв захваті від величезного парку

Володимир Зеленський отримав "Телетріумф" як найкращий ведучий розважальної програми.

володимир_зеленський_mpeg4 володимир_зеленський_mpeg4  

-Володимире, сьогодні серіал "Слуга народу" поки не номінований, бо тільки вийшов в ефір. Позаочі почали говорити про те, що Зеленський мітить в президенти України. Можливо, коли-небудь ім'я Володимира Зеленського з'явиться в передвиборчому бюлетені? Чи одразу на монетах та купюрах?

-Так, на монетах та купюрах. Насправді, я не Робін Гуд, щоб так мітити так далеко. Мітити не можу, в мене інша професія.

-Були приклади в історії США, коли актори ставали президентами країни.

-Може, як експеримент тільки.

-Новий президент, якого ви граєте. Те, від чого він відмовляється, ви бачили на власні очі. У Межигір'ї, ви не будете цього заперечувати, ви були ще задовго до того, як колишній президент країни відбув до Ростова.

-Почнемо з того, що в Межигір'я я потрапив вперше і востаннє, я там був лише раз. Коли там зустрічався з нашим, скажімо так, політичним бомондом, ні на які люстри не звертав уваги, хотів поскоріше звідтіля забратись, чесно кажучи. Я тоді був лише раз увечері. А коли ми знімали серіал, побачив величезний парк! Поїдьте на екскурсію! 25 гривень коштує шашлик на набережній. Чудове місце!

-Що вас приголомшувало найбільше? Лімузини? Кортежі? Обшуки та заклеювання камер у артистів?

-Так, завжди ці телефони забирають, камери заклеюють. Можна нишком домовитися з охороною, вони люблять творчість, можуть з телефоном пропустити. Даремно я зараз це говорю. Тепер не пропустять. Охорона була у всіх. Іноді здається, що охорони більше, ніж ми з вами бачимо. Знаєте, як серед звичайних людей стоїть якийсь садівник і ось передає щось в рукав. Ми виступали пізно увечері, там були ялинки, пам'ятаю. І хтось схотів до туалету, а там пройти неможливо, все перекрито. І один наш... не буду говорити хто, пішов за ялинку. А звідти голос: "Сюди не можна". Там людина сховалася.

-Наполеоном ви вже були, президентом України були. Що далі? Людовик ХІV? Тарас Шевченко? Леся Українка?

-Так далеко я не піду, хоча я симпатизую всім цим образам. Не знаю. Головне, щоб було цікаво.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000