Персонажі

Володимир Ткаченко через одруження з Оленою Мозговою не спілкується з батьками

Володимир Ткаченко

Артист пішов наперекір волі батьків

 
володимир_ткаченко_mpeg4 володимир_ткаченко_mpeg4  
 
 
-Володимире, можна вас привітати з народженням доньки з Оленою Мозговою, Соломії вже 7 місяців. Олені Мозговій вдалося приховувати вагітнітсь аж до народження дитини.
 
-Ми не приховували. Просто донька народилася мала - 2200, ну і одежа була правильно підібрана.
 
-Для всіх народження вашої доньки стало шоком.  У вас не було одруження, ви були парою, і всі нібито не вірили у таке довготривале продовження ваших стосунків через різницю у віці. Олена старша за вас на 7 років. Чи побралися ви?
 
-Ми давно вже побралися, просто нікому нічого не казали і не збиралися казати. Але коли вже така справа, звісно, дитина повинна бути народжена в родині з татом і мамою. Це було навіть не перед людьми, а по закону перед Богом, як-то кажуть.
 
-Ви ще й повінчалися?
 
-Це все залишилося за кадром. Але у нас все добре.
 
-Чи були присутні ви на пологах?
 
-Так, звісно, я дуже хотів це побачити, і вважаю, що жінкам легше народжувати, коли чоловік поруч. Тому, чоловіки, не бійтеся! Народження дитини - то найкрасивіша та найдивовижніша річ, яку я взагалі бачив. Вважаю, що то є диво. 
 
-Ходять плітки, що ваші батьки були не дуже щасливі від ваших стосунків з Оленою. Як змінилося їхнє ставлення до вашої пари після народження доньки? 
 
-Кажу раз і все: вже біля 5 років в нас  з батьками дуже погані стосунки. Вони має життя бачать по-своєму, я - по-своєму. Мені вже багато років і не потрібно казати, що і як мені робити. Я вирішив, що так буде краще для всіх.
 
-Перед вами, по великому рахунку, постало питання: або спікування з батьками, або дружина і дитина.
 
-Навіть вибору не було, і так все логічно і ясно. 
 
-Я думаю, вас засмучує, що батьки не хочуть бачити онуку.
 
-Вже мене це не засмучує. Колись я ще сподівався, що все налагодиться, але після деяких фраз зрозумів, що нічого не буде. Це проблема більше в мамі моїй, бо  вона така тиранічна жінка. Як вона сказала, так і повинно бути.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000