Персонажі

Володимир Горянський в образі травесті прокоментував чутки про свою орієнтацію

Володимир Горянський

Актор дуже переконливо грає роль трансвестита

-Володимире! Маєте феєричний вигляд! Де надихалися? В якому гей-клубі? Тому що якщо вам потрібно було вжитися в роль травесті, як мінімум, вам потрібно було познайомтися з травесті- дівою Монро, сходити на кілька шоу, де хлопці перевдягаються в жінок.

-Дійсно, з Монро ми консультувалися. Монро порадила нам звернутися до костюмерів, які шиють костюми для неї, бо жоден театр не може пошити такі костюми, в яких працюють травесті.

-Що було найважчим у перевтіленні в жінку? Адже ви стоїте зараз на платформі.

-На лабутенах. Це я зараз стою на платформі, а потім перевдягаюся і є номер ще, де я на шесті танцюю.

-Ще й стриптизерка.

-Звісно. І там в мене інший костюм, там корсет, і мене якось там затягують. Ще й на отакенних підборах там ходжу. На них доводиться танцювати. Ось це було найскладнішим у цій історії. Я не одразу це зміг. А ще гастролі. В навіть не уявляєте, на яких сценах ми граємо, коли майданчики нерівні, з ямами, а тут шпилька на тобі. А ще тобі потрібно промовляти текст та танцювати.

-Насправді у театральному середовищі немало геїв. Але через те, що наше суспільство не дуже толерантне, про це не заведено казати вголос.

-Я думаю, що не тільки в театральній, а ще й у спортивній, політичній сферах таке є. Безумновно, є люди, яких я знаю. Багато з них дуже талановиті. Не знаю, це через орієнтацію, чи ні. Мене це мало хвилює, аби людина була б гарною.

-Ви ж знаєте, що особливо після цієї вистави ще більше почали говорити про вашу сексуальну орієнтацію, про те, що Володимир Горянський гей.

-А я ще Гітлера граю. Казали, що я садист взагалі. Що поробиш, така моя акторська доля. Нехай кажуть. Погано, коли про тебе не кажуть. Придіть та подивіться. Я дійсно дуже добре граю трансветита, талановито, я б сказав. Найцікавіше, що це дуже подобається жінкам. І вони кажуть: "Які у Горянського ноги!" Тому нехай кажуть!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000