Персонажі

Віталій Козловський задумався про весілля з зіркою "Холостяка": "Мені 31 рік і я готовий продовжувати свій рід"

y_6

Схоже, співак скоро покине лави зркових холостяків

Віталій Козловський виступив на концерті "Велике весілля".

-Віталіку, зважаючи на те, що сьогодні тут одружуть неймовірну кількість пар, не можу тебе не запитати про весілля. Твоя мама радить тобі не одружуватися до 35 років. Ти дослухаєшся, чи хочеш поквапитися?

-Мама - один з найкращих друзів в моєму житті, але я віддаюся поривам свого серця.

-Що серце каже?

-Каже, що на все свій час. Маму потрібно послухати і зробити по-своєму. Зараз, як на мене, бум весіль, адже усі мої близькі друзі та колеги одружуються. Я починаю про це задумуватися. Адже мені вже 31, я думаю про те, щоб продовжутива ссвій рід з коханою жінкою.

-У нашій програмі ти давав інтерв'ю разом з екс-учасницею шоу "Холостяк" Раміною. Ти її навіть з батьком познайомив. Можливо, батьку ця кандидатура здалася сумнівною?

-Я погоджуюся, що це принизливо для жінок, вважаю, що в шоу "Холостяк" має обирати холостячка і чоловіки мають впадати до ніг жінки. Це принизливе шоу, але мій тато не дивиться його, не розглядає еротичний журнал, на обкладинці якого була Раміна. Він сприйняв її як звичайну дівчину. Мамі вона дуже сподобалася. А тату подобаються усі мої пасії, які були в моєму житті.

-Ти сказав про те, що багато твоїх друзів зараз одружуються. Чи просять тебе заспівати, можливо, безкоштовно, як друга?

-Мене не потрібно просити, тому що у друзів я завжди співаю безкоштовно. Мені не потрібні гонорари, я це роблю залюбки. більше того, моя концертна програма у друзів на весіллі не 40 хвилин, не 20, а дві години, або три гоиди. Одним словом, їм дуже щастить зі мною, бо я виступаю, скажімо, таким тамадою.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000