Персонажі

Віталій Козловський про заборону виїжджати за кордон на 83 роки: "Кондратюк сказав, що його цікавить лише кривава помста"

Віталій Козловський

Проте співак здаватися не планує

-Віталіє, не закінчуються судові справи з твоїм екс-продюсером Ігорем Кондатюком. За рішенням суду ти не маєш права наступні 83 роки виїжджати за кордон. Цей судовий позов був через те, що ти продовжуєш виконувати ті пісні, на які Ігор Кондратюк має авторські права. І він поставив заборону.

-Насправді, невиїздним я вже є півтора місяці, навіть більше. Звичайно, ми вже подаємо апеляцію.

-А якщо суд цю скаргу відхилить, то ти назавжди гастролюватимеш, відпочиватимеш і житимеш тільки в Україні.

-Такого не може бути, бо я буду сплачувати. Як-не-як, але ми прийдемо до того, щоб все улагодити. І виїздним я все одно буду. Я тебе переконую, я себе переконую і знаю, що так воно і буде. Мене в цьому переконали мої юристи.

-Зараз ти припинеш співати тих пісень, які є головними твоїми хтіами, на які має права Ігор Кондратюк?

-Потреби, в принципі, в цих піснях немає. Я через місяць випускаю новий альбом. Я не хочу цього конфлікту і ніколи його не хотів. Навпаки, завжди намагався з Кондратюком якось улагодити це питання. Намагався піти на мирову, був ініціатором зустрічі з ним, але він постійно відмовлявся, казав, що йому це нецікаво, що йому цікава кривава помста. Це його слова. Його цікавить тільки кривава помста. Тому що за мене вступилися навіть дуже серйозні люди, які готові були улагодити з ним відношення. Але він сказав "Ні, Козловський образив мою дружину". Це для мене взагалі нонсенс, я не пам'ятаю такого. Тому це кривава помста з його стоорони.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000