Персонажі

Віра Брежнєва розповіла, як виховує доньку-підлітка і чому відкрила весільну агенцію

Віра Брежнєва

Співачка пояснила, що їй подобається працювати з щасливими людьми

Віра Брежнєва стала головною зіркою на прем'єрі комедії "8 найкращих побачень" в Києві.-Віро, вітаю тебе з прем'єрою! Органічно поцілуватися в кадрі з незнайомим чоловіком важко. Тобі було це важко? Адже з Володимиром Зеленським ви цілувалися вперше. не зважаючи на те, що були інші стрічки у вас разом.

-Я ні з ким не цілувалася до Володимира, це був перший поцілунок в кіно. Ми це зробили це дуже акуратно. не хотілося брехати глядачам, це був дійсно поцілунок, але й не хотілося шаленіти, бо я дуже добре ставлюся до Вови, як до друга. Ти просто цілуєш друга, це дивно.

-Як ти себе вмовляла поцілувати добре знайомого чоловіка, але все ж таки не твого коханого?

-Думала, як це правильно зробити, хвилювалася перед цим. На щастя, це лише поцілунок, не було відвертих сцен.

-Поки що.

-Сподіваюся, я на цьому зупинюся. Обмежусь поцілунками.

-В твоїй родині підростає ще одна зірка - твоя старша донька Соня. Вона вже у Балу дебютанток участь брала, і по подіуму у Нью-Йорку ходила, і знімалася у рекламній компанії капелюхів. Як ти до цього ставишся?

-Зірка - це голосно сказано.

-Принаймні, вона йде цим шляхом.

-Я не можу сказати, що дуже заохочую це, але я цьому не заважаю. Мені хочеться, щоб вона це спробувала, зрозуміла. Можливо, це потім допоможе їй в житті зробити вірний вибір стосовно професії. Я хочу, щоб мої діти не йшли на завод, як мені пророкував мій тато, а займалися тим, що приносить їм задовлення.

-В такому ранньому віці така увага преси може розспестити дитину.

-Я думаю, що я правильно сувора мама в цьому сенсі. Я знаходжу слова, щоб вона не поводила себе так.

-Нещодавно ти відкрила власну весільну агенцію. Як це відбувається? Ти подаєш обручки молодятам? Бігаєш з рацією за лаштунками? Випускаєш артистів на сцену на весіллях?

-Я, як людина, яка була з того боку, знаю, що повинно бути, щоб весілля вийшло цікавим веселим та красивим. Я естет, мені хочеться, щоб все було правильно. До нас звертаються іноді, щоб ми допомогли в організації пропозицій руки та серця. Ще дівич-вечори влаштовуємо.

-Такий широкий профіль! Такого ніхто не очікував!

-Навіть я не очікувала від себе такого. Я не можу передати цей стан, коли ти маєш стосунок по роботі з щасливими людьми. 98 відсотків людей приходять до нас закохані, щасливі. Ти дивишся на них і отримуєш задоволення.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000