Персонажі

Вікторія Тігіпко прокоментувала свій розріз "як у Джолі" на червоному хіднику Одеського кінофестивалю

Вікторія Тігіпко

Президент кінофестивалю вразила всіх новим образом

-Вікторіє, вітаємо вас з проведенням сьомого Одеського міжнародного кінофестивалю! Знову, як і в минулі роки, не всі гості дотримувалися дрес-коду на червоній доріжці. Були і шорти, і напівоголеність, і таке інше.

-Так, буває. Тим не менше, ми ще раз звернемося, увосьме, до всіх гостей ОМКФ наступного року дотримуватися дрес-коду. Якщо у когось в цей день джинсовий настрій, то, напевно, сьогодні не його день. Все ж таки хочеться момент поваги на церемонії відкриття та закриття.

-Щороку новий український дизайнер займається вашим гардеробом на Одеському кінофестивалі. Цього року це Олена Буреніна. Вона дуже прискіпливо поставилася не тільки до вбрання, але й до всього образу. Вона навіть брала участь у тому, якого кольору губи у вас мають бути.

-Так, я все це довірила Олені, бо я дуже поважаю професіоналів і мені приємно, що цього року потрапив до мене "зубастий" професіонал, якому все було не все одно,як я виглядаю, який в мене імідж, яка зачіска і так далі. Дякую Олені дуже.

-Сьогодні на червоному хіднику ви намагалися дати фору Анджеліні Джолі відвертим розрізом на сукні. Не всі на такий зважаться.

-Я навіть не помітила, що Олена Буреніна там зробила такий відвертий розріз. А коли помітила, було вже пізно.

-Намагалися зашити на ходу?

-Навіть не встигла подивитися. Вже коли вийшла на доріжку, помітила і зрозуміла, що потрібно триматися. Я ще не зовсім Анжеліна Джолі, є, куди рухатись.

-Після фестивального марафону потрібен відпочинок. Куди поїдете?

-На День народження збираюся до Ісландії, бо ніколи там не була, на кілька днів.

-Це ваша ідея, чи чоловіка - Сергія Тігіпка?

-Цю ініціативу Сергій віддав мені. Там сезон як раз липень-серпень і потрібно встигнути потрапити. Я рада, що як раз мій День народження припав. Подивимось. Думаю, я буду задоволена.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000