Персонажі

Вікторія Тігіпко про підтримку кінофестивалю губернатором Саакашвілі: "Головне, щоб нам не заважали"

Вікторія Тігіпко

Президент кінофестивалю вважає, що кінофорум буде корисний Одесі при будь-якій владі

вікторія_тігіпко_mpeg4 вікторія_тігіпко_mpeg4  


-Напередодні Одеського кінофестивалю відбулося нове призначення губернатора Одещини Михайла Саакашвілі. Ви з екс-президентом Грузії одразу знайшли спільну мову?

-Катю, найголовніше, щоб нам не заважали. Тому губернатор і мер зацікавлені в такому заході, яке привозить до Одеси більше 10 тисяч гостей, і кожен з кінотуристів залишає у місті і області майже тисячу доларів.

-Казали про те, що коли Саакашвілі прийшов до влади в Одесі, то став перевіряти, які гроші та на що виділені на фестиваль.

-Підтримки не було ні в області, ні в місті. Підтримка у 100 тисяч гривень нас не дуже хвилює, адже квиток одного режисера коштує 150 тисяч гривень. Підтримка міністерства культури - сто тисяч - дуже потрібна та важлива, але щоб скласти міжнардний фестиваль... Це полотно виглядає по-іншому і всі це чудово розуміють.

-Не думали створити на фестивалі спеціальну грузинську програму, аби привернути увагу губернатора? Можливо, він би зацікавився та став меценатом? Він також людина не бідна.

-У нас давно в програмі присутні грузинські режисери, це органічна річ, грузинське кіно дуже сильне і все це робиться без впливу нового призначення. Думаю, що в наших умовах, коли рахуємо кожну копійку, і мер, і губернатор зацікавлені в тому, щоб наш фестиваль існував та квітнув.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000