Персонажі

Відомий депутат-блогер Віталій Чепинога розповів, як писав промови Юлії Тимошенко

Віталій Чепинога

За словами спічрайтера, найвлучніші фрази придумувала сама Тимошенко

віталій_чепинога_mpeg4 віталій_чепинога_mpeg4  

-Віталію, ви колись були найпопулярнішим спічрайтером, адже саме ви писали промови прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко. Саме завдяки вам Юлія Володимирівна колись вдало жартувала. Потім, коли ви стали народним депутатом і пішли з радників, її промови стали менш яскравими. Ви це помітили?

-Юлія Тимошенко може жартувати і сама, просто в неї був складний період, вона була у в'язниці, потім програла вибори. Думаю, що за таких обставин жартується не дуже легко. Але дійсно, я був в неї спічрайтером, прес-секретарем 10 років. Думаю, що вона може піднятись. Юлія Тимошенко - людина, яку "ховали" разів десять, але вона завжди оживала, і не виключаю, що не останній раз.

-Якими своїми знахідками ви особливо пишаєтеся? Люди пам'ятають багато чого.


-Можливо, ви мені не повірите, але найяскравіші вчинки Юлії Тимошенко - це імпровізація. Найяскравіші речі вона придумала сама, чесно.

-Чи було таке, що вона казала: "Ні, цього я казати, Віталію, не буду ні за яких обставин"?

-Так, коли ми доходили до ненормативної лексики, вона казала: "Ні, цього я не скажу".

-Чи думали ви про те, що можете знову працювати з Юлією Тимошенко? Тому що більшу частину вашого політичного життя ви, все ж таки, провели з нею.

-Зараз я працюю з Віталієм Кличком, мені там цілком кофмортно. З одного боку, я не хочу нічого прогнозувати, але з іншого боку, виключати теж нічого не буду.

-У вас у вас оригінальне захоплення - це йога. Ви літате на спеціальні йогівські збори у табори йогів? Як часто вам вдається це робити, зважаючи на законотворчу діяльність?

-На жаль, нечасто. До останнього року ми їздили в Кацівелі, це в Криму. Тепер Крим закритий для нас, теоретично, можемо поїхати, але я вважаю, що їхати зараз неправильно. Буду намагатися виїхати на йога-тур на тиждень в кінці серпня, коли у нас формальна відпустка. Точніше, не відпустка, але не буде сесій.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000