Персонажі

Ведуча "Орла і решки" Леся Нікітюк розповіла та показала, як її сідниці постраждали на Фіджи

Леся Нікітюк

З приводу п'ятої точки дівчини лікарі збирали консиліум

-Лесю, з поверненням з навколосвітньої мандрівки! Ти чи не єдина ведуча з усього проекту "Орел і решка", хто витримав навколосвітню подорож. Змінювалися ведучі, оператори, режисери, але ти стійко продовжувала подорожувати навколо світу.

-Так, це я. Мені довелося і стрибати, і пірнати, і неодноразово ризикувати життям. Я просто така людина. Якщо не наважуся, потім буду шкодувати. Думаю: та коли я ще буду в тому Макао! Стрибну і все! За Україну!

-На яку небезпеку наражав тебе телевізійний проект?

-Я тільки тобі розповім історію, а потім ще покажу фотографії моєї п'ятої точки, яку скусали 2 тисячі москітів! І коли я повернулася з подорожі, в мене був повторний висип. Зібрали консиліум лікарів, поклали під крапельницю, поставили поруч мапу та питають: "Покажи пальцем, в якій частині Фіджі тебе кусали москіти?" Тому що там вони переносять різні види хвороб. Не бійся, я вже нормально! На щастя все обійшлося, мене покусали москіти у тій частині Фіджі, де вони не заразні.

-Твоя історія - це історія про Попелюшку, тому що ти звичайна дівчина з Хмельницького, яка перетворилася на зірку одного з центральних каналів. Коли ти повертаєшся до Хмельницького, як на тебе реагують?

-Люди підходять і просять влаштувати на роботу їхніх дітей. Якісь подруги, однокласниці, родичі. Я намагаюся всі речі, в яких я відзнялася і які вже не потрібні, дарувати. Ми дуже дружимо і ніколи не цураємося того, звідки ми пішли і один одному допомагаємо. Проте не нахабнійте!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000