Персонажі

Василь Вірастюк заспівав Каті Осадчій романс про смерть

Василь Вірастюк

Силач має неабиякі акторські та музикальні таланти

василь_вірастюк_mpeg4 василь_вірастюк_mpeg4  


-Не дивно зустріти вас на прем'єрі, тому що ви не тільки найсильніша людина України, а ще й актор. Не кожен силач може похватилится такою фільмографією.

-Між іншим, сьогодні я згадував у скількох повнометражних фільмах я знявся. В мене вже 3 повнометражни фільми. Зараз я у третьому знімаюся, він має назву "Краща партія". І це не про политику.

-Ви поголилися та поголили бороду. Це для ролі?

-Режисер прийняв рішення залишити вуса, а бороду поголити. Я, між іншим, цього не робив 20 років. Довелося це зробити для ролі поліцейського.

-Коли почали зніматися, чи було важко? Адже ви навряд чи мріяли стати актором.

-Вперше це було дивно. Мені "95 квартал" тоді запропонував знятися у мюзиклі. Там не було діалогу, побоялися мені слова давати. Але потім до мене режисери придивилися. В цьому фільмі "Краща партія", мені дописали декілька діалогів, тому що побачили, що я можу зіграти.

-Чи були пропозиції в кіно, які ви відхилили? Можливо, в російському кіні.

-Пропонували мені знятися у фільмі "Іван Поддубний", де головну роль Пореченков грав. Я відмовив.

-Ви тільки-но повернулися з Вінниційського кінофестивалю, який проходив у Вінниці. Там ви заспівали. Чи давно ви маєте вокальні здібності?

-Я давно співаю, ще зі школи. Старший брат навчив мене грати на гітарі, я навіт грав колись пісні з репертуару "Черного кофе"... Це рок.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000