Персонажі

Вахтанг Кікабідзе роз'яснив, як просив політичного притулку в Україні

Вахтанг Кікабідзе

Артист зізнався, що жарт виявився невдалим

kikabidze_mpeg4 kikabidze_mpeg4  


-Ви часто буваєте в Києві. Колись ви налякали свох співвітчизніків, що можете переїхати жити в Україну,пожарутвали, що можете попросити політичний притулок. А потім довелося виправдовуватися перед своїми.

-Пожартував, так, не вийшло.

-Пам'ятаєте, як ви вперше потрапили у Київ?

-В мене був концерт і на концерт прийшов Сергій Параджанов, увечері ми в нього вдома вечеряли і він мені подарував дві великі ікони, вони в мене досі вдома висять.

-Під час зйомок фільма-екранцізації твору Марка Твена ви рибалили навіть на Дніпрі.

-Так, знімали тут два місяці, жили на пароході і рибалили. Але зараз також я потрапив на риболовлю під Одесою. Але вода вже холодна, риба не дуже активна. Все одно було гарно: горілку впили, рибу підсмажили, шашлик їли. Нормально.

-Кого з українських грузин, як ми їх звемо, ви запрошували на свої концерти?

-Я нікого не запрошував, якщо прийдуть, буду радий. Справа в тому , що я їх всіх знаю, Грузія маленька. І вони мене знають.

-Я думаю, що вас час від часу запрошують підтримати якусь політичну силу як артиста, і в політику звали, і в Парамент?

-Мені не дали звання народного СРСР знаєте чому? Я був представлений кілька разів. Я запитав у знайомого з КДБ: "А що написано там у них?" А там було написано в Москві: "Не любить відвідувати банкети державних діячів. Я ніколи не ходив і нічого не просив, якщо ходив просити, то за інших людей.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000