Персонажі

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко відпочив з родиною в Кракові

В'ячеслав Кириленко

Чиновник поїхав у Польщу набиратися досвіду

 
кириленко_mpeg4 кириленко_mpeg4  
-Чи є у вашій родині традиції святкування Незалежності? Пам'ятаємо, як за часів "помаранчевих" щороку був підйом на Говерлу разом з президентом Віктором Ющенком.  Чи з'явилися нові традиції?
 
-Дійсно, я кілька разів підіймався на Говерлу. І з президентом Ющенком, і до того, як він став президентом, і після того.
 
-Ви скільки разів підіймалися?
 
-Разів чотири. Для мене це свято, яке в серці, і я особисто радію з того, що для величезної кількості людей в країні зараз це свято стає також улюбленим. 
 
-Чи вдалося відпочити цього літа?
 
-Так, я був у відпустці.
 
-Скільки днів?
 
-Номінально - десять, насправді - вісім. Сказати вам чесно? Їздив у Польщу. Взяв дружину, старшу доньку і чотири дні ми були у Кракові.
 
-Чому обрали саме Краків? Чому не море?
 
-Не на часі море. Треба побути трохи з родиною, тому вважаю, що чотири дні у Кракові - це нормально, в межах прийнятного і можливого. До речі, там багато наших, практично немає російських "братів", дуже багато поляків та європейців. Все це приносить великі прибутки Польщі і все це треба переносити до нас, робити точно таку інфраструктуру. Тому мені було це цікаво і з цієї точки зору.
 
-Як збиралися сьогодні до опери? Ви дійсно доречно вбрані.
 
-Сукня оригінальна тим, що має елемент старовинної української вишивки. До речі, вона була придбана колись в Києві на "Країні мрій" у косівських майстринь.
 
-Ви поєднали сучасність і минуле.
 
-Так.
 
-Напередодні Дня Незалежності розгорівся величезний скандал навколо Народної артистки України Ірини Білик. Ви ніяк не коментували її поїздку до Криму через Росію.
 
-По-перше, будь який перетин кордону між Україною і тимчасово окупованим Кримом може бути тільки з дозволу української влади. Тому через Росію не можна, це порушення законодавства. Але я не думаю, що я якесь ФБР і повинен розслідувати всі обставини. Але якщо буде доведено що мали місце якісь творчі справи з людьми, які висловлювалися проти територіальної цілісності і якщо відбувся незаконний перетин кордону, то цим буде займатися не Міністерство культури, а правоохоронні органи.  
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000