Персонажі

"Український Стас Михайлов" Олег Винник розповів, навіщо йому охоронці

Олег Вінник

Співак каже, що бодігарди зтримують його гарячий характер

Vinnik Vinnik  


-Олеже, минуло вже кілька місяців з того часу, як кияни гадали, хто ж такий Олег Винник, плакати з вами був обвішаний весь Київ. Ще нещодавно ви мешкали в Німеччині, а тут вирішили увірватися в український шоу-бізнес, розклеїти бігборди, зробити сольний концерт.

-Добрих 12 років я відпрацював у світових мюзилах, головні ролі, контракт йшов за контрактом, 12 років довелося там прожити і пропрацювати.

-Я так розумію, що зараз ви остаточно повернулися на батьківщину і вирішили підкорювати жіночі серця, стати таким вітчизняним "Стасом Михайловим".

-Мене вже так не тільки ви називаєте. Все вдалося, підкорив не тільки дівочі, а й жіночі серця.

-Чи одружені ви? Чи маєте дівчину? Чи залишили родину в Германії?

-Я кажу: "Заглянь мені в очі, в них уся правда". В 42 роки чоловік не може бути самотнім, вважаю, що самотній чоловік в 42 роки - неповноцінний. Я маю кохану, вона українка.-А діти є?

-Не буду розповідати поки що.

-Ви як справжня зірка в Києві ходите з охороною, кого ви боїтеся? Вас охороняють від прихильниць, чи ви маєте якесь інше життя, про яке ми не знаємо? Можливо, ви не тільки співак, а ще й бізнесмен, якому є чого боятися?

-Мені нема чого боятися, я нікому нічого не винен. По правді, це якийсь імідж, мені не потрібна охрона, тому що я нікому нічого поганого не зробив і не зроблю.

-Тобто, охорона для іміжу?

-Трапляються різні випадки. Буває, що о 4 ранку ми приїжджаємо на заправку перекусити, бувать неадкеватні ситуації, і в цьому випадку охорона говорить, як мені себе поводити. Тому що я людина темпераментна і гаряча, якщо мені щось говорять неадекватно, то я реагую запекло.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000