Персонажі

Українська супермодель на власному благодійному вечорі в Канні: "Я буду президентом України"

Аліна Байкова

Аліна Байкова запросила на свою вечірку найвідоміших зірок


-Аліно, рада бачити тебе в Канні. Багато років поспіль ти влаштовуєш тут свій власний благодійний аукціон. Влаштувати благодійний аукціон у Канні, коли тут одночасно проходять кілька світських вечірок - важко, а ще запросити таку кількість зірок. Як тобі це вдається? Власні зв'язки? Ти сама телефонуєш Періс, телефонуєш Леонардо ді Капріо? Що робиш, щоб затягнути їх до себе? Адже за кожну зірку в Канні йде бійка.

-Я хочу вибачитися за те, що розмовляю російською, я це просто ненавиджу, але моя українська не дуже гарна. Дуже важко запросити зірок. Але я з ним дружу, Лео мій хороший друг, Періс також гарна подруга. Чесно вам скажу, я їх просто благаю прийти. Правда.

-Три роки поспіль ти допомагаєш дітям Африки у Канні, але цього року вирішила допомогти і українським дітям.

-В цьому році половину грошей зберемо для України. Дітям, яким потрібні операції на серці.

-Ми вперше познайомилися рік тому у Канні. Ти скаржилася, що немає українських дизайнерів одягу в твоєму гардеробі, Тепер майже кожний твій вихід на червоний хідник у Канні, або у Нью-Йорку - у сукнях від українських дизайнерів. І сьогодні теж.

-Погляньте: красиво, правда? Катю, хочу вам подякувати, бо це завдяки вам. Минулого разу я вам поскаржилася і потім ви підключили до мене увагу. Я хочу сказати, що мені дуже важливо прославляти Україну, я хочу багато зробити для України. Я розумію, що маю голос, люди слухають та підтримують. Я знаю, якщо понесу правильну думку, люди будуть слухати її уважно.

-Я впевнена, ти вболівала за Джамалу на "Євробаченні".

-Так, звісно, дуже пишаюся. Це неймовірна перемога для нас. Нехачй кажуть, що хочуть, що це жалість... Це не жалість, це талант.

-Ви особисто знайомі?

-Ні, але обов'язково познайомимося.

-Ти поїхала працювати за кордон моделлю ще в дитинстві, і зараз ти залишаєшся патріоткою України. Зараз ти ладна підтримувати та кричати на всю Америку, що відбувається в Україні.

-Сказати чесно - у нас безлад в Україні. Я казала це минулого разу, скажу і зараз. Це потрібно владнати. Як я сказала своїм друзям: "Я буду президентом України, коли мені виповниться 40 років. Я обіцяю вам!" Тому що це ненормально, якщо до цьго часу не з'явиться хтось, хто наведе лад. Ми віримо кожному, кого обираємо. У нас в країні демократія, але вона неправильна. Я знаю точно, що потрібно змінити. Звісно, так може казати кожен, нам,звичайним людям, не зрозуміти, що там коїться. У нас потенціал бути гарною країною. Ми-Європа, ми повинні дружити з усіма, війни не повинно існувати, а тим більше, у нашій країні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000