Персонажі

Українська співачка Вікторія Петрик зізналася, чому погодилася заспівати на "Новій хвилі" в Сочі

Вікторія Петрик

Молода артистка вважає, що було потрібно презентувати Україну на гідному рівні

вікторія_петрик_mpeg4 вікторія_петрик_mpeg4  


-Нещодавно скінчився конкурс "Нова хвиля", де ви виступили з російським конкурсантом у Сочі. Чому ви все ж таки вирішили поїхати туди і заспівати саме з російським конкурсантом, але не з українським гуртом, який там теж був?

-З ким буду виступати, вирішувала не я. Я поїхала в Сочі як запрошений артист та як срібний призер конкурсу минулого року. Я вважаю, що достойно презентувала свою країну і вважаю, що навіть у важкі часи Україна повинна бути на висоті.

-Приміром, Вадим Олійник відмовився виступати цього року у конкурсі, тому що йому заборонили співати українських пісень, і повністю корегували все, що він там буде робити.

-Ніхто не міг заборонити йому це зробити. В минулому році ми співали пісню українською мовою.

-З минулого року багато часу пройшло.

-Ми спочатку думали, що будемо співати з українським виконавцем, але, на жаль, чи на щастя, цього року всі співали пісень Ігоря Ніколаєва. Тому ми не могли співати українських пісень.

-Гарний вихід з ситуації.

-Я розумію, що в цій ситуації це неправильно було, але можу сказати, що я приїхала, як співачка з України. Те, що я заспівала з російським конкурсантом... Я зробила крок назустріч тому, щоб все це, нарешті, скінчилося.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000