Персонажі

Українка-супермодель Аліна Байкова живе в Парижі у свого екс-бойфренда

Аліна Байкова

За словами Аліни, вона зберігає дружні стосунки з усіма колишніми коханнями

Аліна Байкова завітала на модній покази Тижня високої моди у Парижі.

-Аліно, раніше на Тижні високої моди ти ходила подіумом. Тепер ти клієнтка кутюр'є, займаєш місце у першому ряді і купуєш сукні "от кутюр". Чи тобі дарують?

-Сукні я купую, бо це мої друзі і треба допомогти. Наприклад, Магдалена сьогодні робить презентацію, в неї я куплю. Тому що вона моя подруга і її потрібно підтримувати. А загалом дизайнерські сукні я не купую, вони мені їх дають безкоштовно, щоб я їх одягала. Дарують рідко, але ви ж знаєте вимоги моди: ми не можемо двічі одягати одну й та саму сукню. Тому сукня й не потрібна у подарунок.

-Для тебе Париж - це друге рідне місто. Твоє колишнє кохання родом звідси. Тепер щоразу, коли ти приїздиш до Парижу, ти маєш, де зупинитися. Ти дипломат, стосунки з екс-бойфрендами залишаєш гарні.

-Так. У мого колишнього коханого є подруга. Вона вже вагітна, чекають на двійнят. Але ми дуже добре дружимо, коли я тут - завжди зупиняюся у них.

-А вони у Нью-Йорку зупиняються у тебе.

-Так, звісно. Я завжди залишаюсь у гарних стосунках з усіма своїми хлопцями, в мене їх не так багато було.

-Ти мешкаєш у Нью-Йорку, але зараз подорожуєш Європою. Я так розумію, ти дочекаєшся в Парижі благодійного аукціону свого друга Леонардо Ді Капріо? Чи підбираєш ти зараз сукню на тижні "от кутюр"?

-Ви ж знаєте, що завдяки вам я зараз ношу речі тільки від українських дизайнерів. Сьогодні я також в українському бренді. Скажу чесно, нашим українським дизайнерам ще працвати і працювати. Але вони на правильному шляху, вони дуже талановиті. І вони рано чи пізно дістануться мети. Я розумію, якщо б я одягла Еллі Сааб - усі б сказали "вау". Мені здається, що якщо я буду одягати речі українських дизайнерів, вони будуть намагатися зростати швидше.

-Твоя подруга Магдалена робить прикраси, ти продаєш квіти. Є ще мрії? Я пам'ятаю, як ти намагалася стати першою жінкою - президентом України.

-Щодо політики - я все там. Я просто кажу, що аби стати президентом, потрібно отримати освіту. Я не можу собі дозволити піти у президенти без освіти. Нехай я не найрозумніша чи не найдурніша, але освіта потрібна. Тому планів багато, роботи багато. Працюємо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000