Персонажі

"Перша ракетка України" Еліна Світоліна після перемоги над Сереною Вільямс у Ріо стала улюбленицею світової преси

Еліна Світоліна

Тенісистка впевнено розвиває спортивну кар'єру

Еліна Світоліна днями завітала на модні покази Ukrainian Fashion Week.

-Еліно, цього року ви спричинили головну сенсацію тенісного світу. На Олімпійських іграх у Ріо ви обіграли непереможну Серену Вільямс, першу ракетку світу. Як почувалися, коли зрозуміли, що обіграли головну тенісистку світу?

-Було дуже приємно, що це сталося саме на Олімпійських іграх, це такі відчуття: перші Олімпійські для мене -і так гарно зіграти! Це дуже приємно.

-Насправді ви зараз - головна красуня у тенісному світі. Поки Марія Шарапова вирішує свої допінгові проблеми, ви насолоджуєтеся статусом першої красуні. Наскільки великий відсоток фанатів-чоловіків у вас? Можливо, вам пишуть заможні чоловіки, надсилають коштовні подарунки?

-Так, таке є у моєму житті, але я намагаюся концентруватися на тенісі.

-Тобто, серце ваше вільне?

-Давайте залишимо це у таємниці.

-Чи зайняте?

-Давайте це залишимо під питанням.

-У вас багатомільйонні призові, багатомільйонні контракти, ви можете собі дозволити вбрання будь-якого світового бренду, але ви обираєте Лілію Пустовіт, і вигулюєте саме вбрання Лілії Пустовіт на світових червоних доріжках. Чи питають вас за кордоном, що це за вбрання?

-Так, за кордоном буваю на таких світських заходах, часто мене там питають, який мій найулюбленіший дизайнер. На даний момент я намагаюся одягатти речі від Пустовіт.

-А як відбуваютсья примірки? Адже ви здебільшого зараз берете участь у турнірах за кордном, і тренуєтеся за кордоном? Прилітаєте на примірки, чи онлайн обираєте вбрання?

-Я прилітаю у Київ і спеціально знаходжу час, щоб приїхати і зустрітися з Лілією, постійно стежу за її новими колекціями. Дуже класно, що сьогодні мені вдалося потрапти на її показ, я дуже рада.

-Ви одеситка, а де зараз мешкаєте? Є база, де зараз лежать ваші речі?

-У Лос-Анджелесі є кілька речей, також тренуюся іноді у Совакії, намагаюся бувати в Одесі. Це моє рідне місто, дуже приємно туди повертатися. Там така домашня атмосфера. Можна перезадядитися, це дуже важливо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000