Персонажі

Учасниця шоу "Багаті теж плачуть" Наталія Юсупова розсекретила молодого бойфренда-військового

Наталія Юсупова

Віднедавна світська левиця повністю змінила своє життя

 

наталія_юсупова_mpeg4 наталія_юсупова_mpeg4  

-Наталю, не так давно твій син вступив у виш Великобританії, тепер він вчиться, як-то кажуть, на політика. Колись ти розповідала, що він мріє стати президентом. Я так розумію, це все актуально зараз.

-У нас такі дебати в родині, він перемагає. Він вчиться там і знає, як правильно. Мені здається, що він наївний у чомусь. Коли тут він працював в Адміністрації Президента, сам туди потрапив, всі там сказали: "А ти що - будеш працювати на 3-4 тисячі гривень?" Він відповів: "В мене родина заможна. Мене цікавить кар'єра. Мені є де жити та що їсти, тому я буду працювати". Подивимось. Поки що я ним пишаюся, але, мені здається, він не розуміє повністю, про що він каже.

-За іронією долі його хрещена мама Юлія Тимошенко, можливо, за якихось кілька років побачиться з ним на президентських перегонах.

-Юлія Володимирівна його не впізнає, ми не спілкуємося взагалі.

-Вже кілька років ви займаєтеся волонтерством, допомагаєте пораненим у шпиталі і кажуть про те, що саме там ви знайшли собі кохання. Що ваш коханий - один з бійців, який був поранений, вилікувався, молодий хлопець. Це правда?

-Так.

-Заможня жінка, яка любила відпочивати у Монако, яка подорожувала світом, любила дорогі автівки, стала волонтером і закохалася у хлопця-десантника. Як в кіно! Скільки йому років? Ви живете разом?

-Він набагато молодше за мене, але старший за мого сина. Звісно, ми не живемо разом. Він на службі. Він майбутній офіцер. Поки що все добре.

-Яка у вас різниця у віці?

-15, або 16 років.

-Як ви познайомилися?

-Я вийшла з палати, в мене ще була температура, тоді події в Дебальцево розпочалися. Молодий хлопець котився на візку. Наступного дня я до нього зайшла, він був після операції, почала годувати, доглядати. Нічого тоді не було, він тоді мав дівчину.

-Я так розумію, що тепер його дівчина ви?

-Так. Бачу ціль, не бачу перешкод.

-Як часто ви бачитеся? Він служить?

-Ні, він двічі був поранений. Зараз вступив до вищого військового інстутитуту і буде офіцером. Бачуся з ним двічі на тиждень.

-Він навчається в Києві?

-Ні, в Житомирі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000