Персонажі

Чому позбавилася волосся "Асі" Туба Бюйюкюстюн?

Туба

Акторка вважає, що для неї настав час змін

 

туба_бюйюкюстюн_mpeg4 туба_бюйюкюстюн_mpeg4  

-Рада зустрічі у Франції! Українські гладачі добре знають вас за телесеріалом Асі, де у вас довге волосся. Зараз ви кардинально змінили імідж! Як наважилися на таку коротку стрижку – це заради якоїсь нової ролі?

-Та ні, просто був такий настрій!

-Але ж ви тривалий час були обличчям шампуню, і в рекламному ролику демонстрували розкішні локони. Стрижка не стала проблемою?

-Для жінки волосся, безперечно, дуже важливе. Можна сказати, це її основний аксесуар! Так, з мого боку підстригтися так коротко – ризикований крок, але іноді у житті потрібно не боятися ризикувати! Настав час змін, я захотіла щось змінити і просто зробила це для себе. 

-З Францією у вас напевне пов'язано чимало романтичних спогадів, адже у Парижі кілька років тому було ваше весілля. І ви, і ваш чоловік – із Туреччини. Чому саме у Парижі вирішили брати шлюб?

-Просто я завжди любила Париж. Мій чоловік про це знає і тому він захотів, щоб ми побралися у Парижі. 

-Ваш чоловік теж актор. Ви познайомилися на знімальному майданчику, а нещодавно знову працювали разом у кадрі!

-Причому я грала його матір!

-Дивлячись на вас, у це складно повірити!

-Ми просто грали різні періоди життя героїв, я ніби виникала в його спогадах. Він чудовий актор, і мені дуже подобається працювати з ним на знімальному майданчику. 

-Ви посол доброї волі фонду ООН ЮНІСЕФ, і зараз, я знаю, активно допомагаєте біженцям із Сирії. Що входить у сферу вашої діяльності?

-Моя робота сфокусована на дітях, які потребують допомоги. Незалежно від мови чи релігії. Для нас вони просто діти. Проте саме у Сирії зараз надзвичайна ситуація. Діти ні в чому не винні, їм потрібна освіта, медичне забезпечення, право жити, зрештою!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000