Персонажі

Травесті-діва Монро замислилася про дітей

Монро

Акторка спробувала себе у незвичній ролі

-Нещодавно ви заявили себе у якості гумористки: на сцені "Ліги сміху" ви жартували самі над собою, що дівчина не до кінця дівчина, а й трохи чоловік.

-Я думала, що прийду і навколо мене будуть водити хороводи та жартувати наді мною, як зазвичай це буває. запрошують зірку та стебуть. Та на першій репетиції я отримала три листи тексту, все потрібно було вивчити. Це концертна зала, приходять люди, які купують квитки та все бачать у режимі реального часу. В тебе нема другого шансу, не можеш просити переписати, або ще один дубль. Скажу чесно - було дуже складно. Уявіть, я з народження така фея, королева краси, травесті-діва, а тут від мене вимагають…

-Бути чоловіком у сукні. Чи задумувалися ви, що коли-небудь у своєму житті ви могли б потрапити у таку ситуацію? Що у вас теж може бути донька, у якої тато - травесті-діва.

-Якій може бути вже 20 років. Усе ж таки, дівчинка з пробігом. Я думала про це, але все життя я була захоплена собою, своє кар'єрою, своєю красою. Дурна, чесно скажу, зараз вже розумію.

-Ще нічого не втрачено.

-Звісно, все можна надолужити. Тим більше, в наш час, в еру сурогатних матерів, Філіп Кіркоров, Роналду. Нещодавно заявив про свою нетрадиційну орієнтацію, думаю, усі жінки світу плакали. Тому я допускаю, що, можливо, в майбутньому в мене з'являться діти і я про це розповім, і покажу, як проходить сурогатне материнство. Як би це так сказати, щоб не було вульгарно… за допомого моєї сперми.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000