Персонажі

Тіна Кароль у квітчастій сукні розповіла, як перетворилась на екібану в новому кліпі

Тіна Кароль

Новий кліп співачка замовила українцям, які працюють на Голлівуд

-Тіно, сьогодні ми з тобою зустрілися на конкурсі "Міс Україна". А ти сама брала коли-небудь участь у конкурсах краси?

-Катю, я завжди була товста і мене ні в які конкурси краси не могли взяти. І зараз, якщо подивитися на них, я б дала бали найтовстішій, з солідарності.

-Вітаю тебе з презентацією кліпу "Твої гріхи". Ти ніби просто з кліпу до нас на інтерв'ю, у тій самій сукні, знімали голлівудські режисери. 

-Вже можемо казати, голлівудські, хоча це наші хлопці.

-Вони знімали кліп для Coldplay, який отрмав нагороду від MTV цього року.

-Я подумала, що це несправделиво, що ці хлопці жодного разу не отримали запрошення від українського артиста. Зняти класну роботу так це взагалі не дешево, не кожен може собі це дозволити. Але коли ти бачиш такі таланти, що я в цьому випадку відкрила гаманець, бо мені хотілося з ними попрацювати.

-Ти до своєї зовнішності ставишся по-особливому. як і всі дівчата,що хочуть бути завжди красивими. У цьому кліпі є моменти, коли відпадає шкіра, коли ти перетворюєшся на великий букет. Є ммоент, коли ти не зовсім красуня. Ти довго на це зважувалася?

-Я не люблю анімацію, не люблю, коли малюють графіку, я до цього скептично ставлюся. Це мй перший кліп, я ризикнула за свої гроші і я дуже задоволена.

-Автор музики і слів "Твої гріхи" - твій колишній коханий Дмитро Тобольцев. Ви з ним не дуже гарно розходилися, він тобі зраджував.

-Я про це не знаю, ти звідки знаєш?

-Позаочі багато чого в шоу-бізнесі кажуть, Тіно. Як тобі працювати з колишнім коханням?

-Десять років ми не спілкувались, так сталося, що він зателефонував, сказав, що був в АТО, захищав нас, Україну. Був у донецькому аеропорту. Я подумала, а щоЮ якщо я віддам тобі мою музику і ти спробуєш написати текст? Ти гарно пишеш. Я одразу поставила дистанцію, що нічого більше не може бути. І на сьогодні мені сподобалась така співпраця творчих людей. Крапка.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000