Персонажі

Тіна Кароль не згодна з 3-м місцем в рейтингу найбільш гастролюючих артистів

Тіна Кароль

Співачка впевнена, що вона, як мінімум, друга

-Тіно, сьогодні в тебе дуже відверте декольте. Як для тренера дитячого "Голосу" - аж занадто.

-Я готуюся бути тренером дорослого "Голосу", це по-перше. По-друге, я собі можу дозволити. В мене все натуральне і прийшов той час, мені здається, коли хочеться побачити навіть мені Тіну десь на фотографіях не такою сумною, більш веселою. Саме така я в дитячому "Голосі". Не розкутою, а з енергією жінки, дівчини.

-Ти себе уявляєш оголеною на обкладинці чоловічого глянцю?

-Якщо все красиво, то будь-яке інтимне фото може виглядати дуже гарно. В усьому мають бути якісь рамки. В мене все нормально з рамками.

-Зараз в ефірі "Голос. Діти", ти знову зірковий тренер. Поруч з тобою новенький тренер, Дмитро Монатік. Ти була знайома з творчістю Діми? Бо, він може сміливо сказати, що як артист виріс на твоїх піснях.

-В цей момент хочу запитати, завжди думаю: "Невже я стара, скільки мені вже тих років?" Творчість Діми складно не помітити. Для мене дійсно важливо, наскільки він мудра людина, джентльмен, наскільки він вихована людина. І я побачила, що в ньому все в гармонії. Чесно тобі скажу, що була приємно здивована.

-Ти, напевно, знаєш, що за результатами минулого року, ти на 3 місці найгастролюючих виконавців України. Перші сходинки у "Океану Ельзи" та Івана Дорна, потім ти.

-Я собі вже попросила, щоб перевірили, бо я не згодна. По кількості зіграних концертів ми лідируємо, а по кількості придбаних білетів конкурувати з "Океаном Ельзи" дуже складно. Моє друге місце, це точно.

-Маєш амбіції перегнати і "Океан Ельзи"?

-В мене взагалі все життя - це амбіції, я ж дівчина.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000