Персонажі

Тимофій Нагорний розповів, як відпустив дітей в Америку з Лілією Подкопаєвою

Тимофій Нагорний

Бінесмен каже, що узгодив графік з колишньою дружиною

Тимофій_Нагорний_mpeg4 Тимофій_Нагорний_mpeg4  

-Змагання сьогодні офіційно відкривала ваша колишня дружина Олімпійська чемпіонка Лілія Подковпаєва. Вона останні кілька років весь час живе в Америці з вашими дітьми. Я так розумію, що останні кілька років своїх дітей ви бачите тільки по скайпу. Як ви домовилися з цього приводу?

-Хочу подякувати Лілі, що вона прийшла. Для мене це культурний шок та сюрприз.

-Тобто, ви телефонували колишній дружині без надії, що вона прийде на змагання?

-Якщо чесно, мені було дуже важливо запросити, ми її на наші заходи завжди запрошуємо, а зараз вона в Україні кілька днів. Я запросив і вона погодилася. Діти не завжди в Америці, вони зараз в Україні. Вони 8 місяців в уУкраїні, 4 - в Америці. Вони доповнюють українську освіту американською.

-Як ви узгоджували такий графік?

-Я вважаю, що рішення повинні прийматися колегіально. Коли вона каже, що було б непогано дітям там вчитися і потрібно сплатити, кажу: "Добре!". Ми ззнайшли компроміси заради дітей, хочемо, щоб вони в дитинстві отримали те, що ані я, ані Ліля не мали. Тому вони отримують найкращу освіту, діти одягнені і завжди на контакті.

-Ви до них літаєте в Америку?

-Виходить так, що вдруге за рік лечу до Америки. Якщо Ліля скаже, що я повинен бути в Америці, я все покину і полечу заради дітей.

-Ви маєте ще одну дитину від нового шлюбу. Чи знайомі діти з молодшою сестрою?

-Звісно, відпочиваємо разом. Добре, коли діти знаходять між собою спільну мову, разом займаються спортом. Кароліна з Вадиком вже навчили Ніколь кувиркатися, хочуть навчити її плавати, вчать її мовам.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000