Персонажі

The Hardkiss вже пише пісню на Євробачення 2017 в Україні

Юлія Саніна

Гурт сподівається заспівати на конкурсі у Києві

-Україною прокотилася хвиля випускних балів. Кожен в цей момент згадує свій випускний бал. Яким він був в тебе? Чи була в тебе сукня, корона, стрічка? Чи ти була брутальною випускницею на той момент?

-Ні, я була в образі якоїсь шамаханської цариці, в мене були окремо спідниця та топ у рожевих стразах. А ще кучері були. Я співала пісню про школу, всі плакали. А потім я перевдягнула джинси і ми з однокласником перемогли у конкурсі танців. Це було десь під ранок.

-Чи співаєш ти зараз на випускних VIP-вечорах?

-Бувало, звісно. Мені дуже приємно, що випускники полюбляють The Hardkiss, що в нас така широка аудиторія.

-Ти була учасницею відбору Євробачення", була у кількох кроках від перемоги. Зрештою, перемогла Джамала. Чи привітала ти її?

-Я дивилася "Євробачення" в той вечір. Я дуже зраділа, коли вона перемогла. Водночас, трохи засмутилася, бо розумію, що наступного року, напевно, Україна не переможе. Таке рідко трапляється. Я особисто написала Джамалі і вона мені одразу відповіла. Для неї, я думаю, було важливо моє привітання. Вона молодець і для України це важливо. Зараз українська музика буде знову в центрі уваги з позитивного оку. Мені, як музиканту, це тільки на руку.

-Коли коли ти дивилася фінал, уявляла, що на тому місці могла бути ти?

-Так. Я б там дуже добре виглядала і, можливо, так само привезла перемог. І все ж таки, я вважаю, що Джамала, як кримська татарка з піснею про війну - це було красиво. Так мало бути. Це була красива перемога.

-Зважаючи на перемогу Джамали, чи думала ти про те, що будеш брати участь в наступному національному відборі? Чи почекаєш, поки Україні, можливо, знову дадуть перемогти, років за 5-6?

-Напевно, десять років має пройти. Та це забагато. Напевно, потрібно вже брати участь у відборі. Я вже зараз пишу пісню, вона на 50 відсотків в мене в голові, я цим питанням займаюся, бо потрібно гідно представити Україну. Якщо це будемо ми з гарною піснею, я буду рада.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000