Персонажі

Тетяна Решетняк загадала співпрацю з Бадоєвим на дошці бажань

Тетяна Решетняк

Співачка вірить у силу мрій

p>Тетяна Решетняк днями завітала на концерт Макса Барських.

-Таню, коли ми з тобою спілкувалися одразу після твоєї участі у "Голосі країни", ти сказала, що з тебе досить продюсерів в твоєму житті. Після невдалого контракту з Дмитром Клімашенком, коли він ще вимагав грошей, намагався подати на тебе до суду, не пройшло півроку, як ти підписуєш контракт з Аланом Бадоєвим. Як він тебе вмовив?

-По-перше, ми друзі спочатку, а потім вже він мій продюсер. Йому не довелося мене довго вмовляти, бо життя мінливе. Я пропрацювала якісь там свої минулі образи на чоловіків і на продюсерів. У нас настільки з нім дружнє співробітництво і контракт, що мене це не лякає. Кілька років тому я мала таку велику карту бажань, на якій в мене був наклеєний Алан і написано, що в мене буде три кліпи в нього відзняті. Тобто, мрії збуваються. Завжди хотіла працювати з ним, як з режисером. Але й так вийшло, що він став моїм продюсером.

-Твій кліп, який вийшов, доволі відвертий. Чи не змінився статус, зважаючи на це? Стало більше прихильників? Можливо, хтось вже полонив серце?

-Прихильників стало більше, але серце моє вільне, тому що не з'явився той, який би прийшов, побачив та завоював. Якщо він з'явиться в майбутньому, я буду щаслива. Я чекаю його.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000